LAJMI I FUNDIT:

Bradley Cooper dhe Gigi Hadid nuk fshihen më, kapen gjatë një takimi teksa shkëmbejnë puthje

Bradley Cooper dhe Gigi Hadid nuk fshihen më, kapen gjatë një takimi teksa shkëmbejnë puthje

Aktori Bradley Cooper dhe modelja e njohur Gigi Hadid janë parë duke shkëmbyer puthje gjatë një darke në një restorant në New York.

Dyshja u panë duke qeshur dhe puthur teksa ishin ulur pranë njëri-tjetrit në restorantin e njohur Via Carota. Së bashku me ta ishin miku i Hadid, Tan France dhe kolegu i tij Antoni Porowski.

Arsyeja e daljes dukej se ishte festimi i ditëlindjes së 40-të të Porowskit.


Spekulimet për lidhjen e Cooper dhe të modeles Hadid kishin filluar nga tetori i vitit të kaluar, kur u panë duke u larguar së bashku nga një restorant.

Por, një burim kishte thënë për PEOPLE se asokohe dyshja thjeshtë po “kalonin kohë të mira” së bashku.

Të dy ende nuk e kanë njoftuar zyrtarisht lidhjen e tyre, ndonëse afërsia e tyre është rritur me aq sa është parë muajve të fundit. /Telegrafi/