LAJMI I FUNDIT:

“Kam pasur disa vite të çmendura”- Bradley Cooper flet për varësinë e tij nga droga dhe alkooli

“Kam pasur disa vite të çmendura”- Bradley Cooper flet për varësinë e tij nga droga dhe alkooli

Ish- partneri i Irina Shayk, Bradley Cooper, është shprehur në lidhje me varësinë e tij nga droga dhe alkooli, duke thënë se në pikën e tij më të ulët mendonte se do të vdiste.

Vdekja e të atit si dhe ardhja në jetë e vajzës së saj me ish të dashurën, modelen ruse, e ka ndryshuar atë.

“Kam pasur disa vite ‘të çmendura’ sa i përket alkoolit dhe drogës, por asgjë nuk ka të bëjë me famën”, u përgjigj Cooper në një intervistë me Bear Grylls.


Bradley Cooper (Foto: Backgrid)

Aktori i “Limitless” iu kthye alkoolit dhe kokainës pasi preu ligamentin e tij dhe u largua nga seriali amerikan “Alias”, nga i cili më pas edhe ‘u pushua nga puna’.

Ish-partneri i Irina Shayk, Bradley Cooper i shqetësuar për romancën e re të saj me Tom Brady
Lexo po ashtu Ish-partneri i Irina Shayk, Bradley Cooper i shqetësuar për romancën e re të saj me Tom Brady

Në “Running Wild With Bear Grylls”, aktori pranon se vdekja e babait të tij pothuajse e hodhi atë nga binarët.

Bradley Cooper dhe Irina Shayk (Foto: Getty Images)

“Mendova se duhet të përqafoj jetën që kam dhe të përpiqem të gjej një paqe”, u shpreh Cooper.

Si një nga emrat më të mëdhenj në Hollyëood, ylli është nominuar për “Oscar” për aktorin më të mirë tre herë, për “Silver Linings Playbook” si dhe shume çmime të tjera.

Bradley Cooper (Foto: Getty Images)

Kujtojmë që Bradley dhe Irina mirëpritën vajzën në mars të vitit 2017. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Melania Trump thyen heshtjen pas tentativës për vrasjen e Donald Trump

Melania Trump thyen heshtjen pas tentativës për vrasjen e Donald Trump

Magazina
Bora Zemani dhe Heidi Baci pozojnë për herë të parë së bashku

Bora Zemani dhe Heidi Baci pozojnë për herë të parë së bashku

Magazina
Haziri: Lotina dhe Mozzik na kanë bërë të lumtur, po rritet familja

Haziri: Lotina dhe Mozzik na kanë bërë të lumtur, po rritet familja

Magazina
Rivale në Big Brother VIP Kosova 2, por Kaderi dhe Santiana tani shihen bashkë

Rivale në Big Brother VIP Kosova 2, por Kaderi dhe Santiana tani shihen bashkë

Magazina
“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

Magazina
Rike Roçi: Kam qenë në lidhje me shokun e klasës, dashuria e parë nuk harrohet

Rike Roçi: Kam qenë në lidhje me shokun e klasës, dashuria e parë nuk harrohet

Magazina
Kalo në kategori