LAJMI I FUNDIT:
Bernd Leno

Bernd Leno

54 Artikuj

Formacioni i mundshëm i Mourinhos si trajner i Arsenalit – Tri transferime, Xhaka jashtë

Formacioni i mundshëm i Mourinhos si trajner i Arsenalit – Tri transferime, Xhaka jashtë

Premier League
Leno: Arsenali është klub më i madh se Chelsea dhe Tottenhami

Leno: Arsenali është klub më i madh se Chelsea dhe Tottenhami

Premier League
Kevin Nolan zgjedh formacionin më të mirë të kombinuar mes Liverpoolit dhe Arenalit, çmend tifozët Reds me zgjedhjet e tij

Kevin Nolan zgjedh formacionin më të mirë të kombinuar mes Liverpoolit dhe Arenalit, çmend tifozët Reds me zgjedhjet e tij

Premier League
Arsenali e dëshiron Donnarumman si zëvendësues të Cechut

Arsenali e dëshiron Donnarumman si zëvendësues të Cechut

Premier League
Notat e lojtarëve: Wolverhampton 3-1 Arsenal, zhgënjen Leno

Notat e lojtarëve: Wolverhampton 3-1 Arsenal, zhgënjen Leno

Premier League
Arsenal 2-0 Man Utd: Notat e lojtarëve, Xhaka më i miri

Arsenal 2-0 Man Utd: Notat e lojtarëve, Xhaka më i miri

Premier League
Man City 3-1 Arsenal: Notat e lojtarëve, Aguero ylli

Man City 3-1 Arsenal: Notat e lojtarëve, Aguero ylli

Premier League
Leno: Hudson-Odoi do të jetë i dobishëm për Bayernin

Leno: Hudson-Odoi do të jetë i dobishëm për Bayernin

Bundesliga
Brighton 1-1 Arsenal: Notat e lojtarëve, Aubameyang ylli

Brighton 1-1 Arsenal: Notat e lojtarëve, Aubameyang ylli

Premier League
Southampton 3-2 Arsenal, nota e Xhakës dhe të tjerëve

Southampton 3-2 Arsenal, nota e Xhakës dhe të tjerëve

Premier League
Arsenal 1-1 Wolves: Notat e lojtarëve, në nivel Mustafi

Arsenal 1-1 Wolves: Notat e lojtarëve, në nivel Mustafi

Premier League
Bernd Leno: Nuk dua të jem rezervist, kam ardhur të luaj te Arsenali

Bernd Leno: Nuk dua të jem rezervist, kam ardhur të luaj te Arsenali

Premier League
Dy formacionet e mundshme të Emeryt me Arsenalin në sezonin 2018/19

Dy formacionet e mundshme të Emeryt me Arsenalin në sezonin 2018/19

Premier League
Dhjetë portierët më të shtrenjtë në histori të futbollit, Kepa Arrizabalaga i kalon të gjithë

Dhjetë portierët më të shtrenjtë në histori të futbollit, Kepa Arrizabalaga i kalon të gjithë

Ndërkombëtare
Arsenali vazhdon të kërkojë përforcime, Leno dhe Martins të pëlqyerit

Arsenali vazhdon të kërkojë përforcime, Leno dhe Martins të pëlqyerit

Premier League
Liverpooli futet në garë për portierin Bernd Leno

Liverpooli futet në garë për portierin Bernd Leno

Premier League
Zyrtare: Gjermania publikon listën finale për Kampionatin Botëror, Sane mbetet jashtë

Zyrtare: Gjermania publikon listën finale për Kampionatin Botëror, Sane mbetet jashtë

Përfaqësueset
Refuzohet oferta e parë e Arsenalit për Lenon

Refuzohet oferta e parë e Arsenalit për Lenon

Premier League
Arsenali në garë me Napolin dhe Atleticon për Lenon

Arsenali në garë me Napolin dhe Atleticon për Lenon

Bundesliga
Bernd Leno i nderuar që kërkohet nga Napoli

Bernd Leno i nderuar që kërkohet nga Napoli

Serie A
Leno zëvendësues i Cechit te Arsenali

Leno zëvendësues i Cechit te Arsenali

Premier League
Napoli në kërkim të një portieri, tre emra të njohur për portën kryesuesve të Serie A

Napoli në kërkim të një portieri, tre emra të njohur për portën kryesuesve të Serie A

Serie A
Gazeta gjermane paralajmëroi transferimin e madh në Munich, Bayerni vendos ta padisë ‘Bild’-in për shpifje

Gazeta gjermane paralajmëroi transferimin e madh në Munich, Bayerni vendos ta padisë ‘Bild’-in për shpifje

Bundesliga
Napoli ofertë të lartë për portierin gjerman

Napoli ofertë të lartë për portierin gjerman

Serie A