LAJMI I FUNDIT:

Bernd Leno: Nuk dua të jem rezervist, kam ardhur të luaj te Arsenali

Bernd Leno: Nuk dua të jem rezervist, kam ardhur të luaj te Arsenali
Reklama

Bernd Leno e pranon se ka ardhur te Arsenali, pasi sipas tij ai ka ardhur të luajë në çdo ndeshje.

Gunners investuan 20 milionë euro gjatë verës për portierin gjerman, ndërsa Unai Emery, vazhdon t’i besojë portierit që Arsenali e kishte edhe sezonin e shkuar.


Petr Cech, ka qenë në portë në të gjitha ndeshjet në Ligën Premier, ndërsa Leno luajti në ndeshjen ndaj Vorskla Poltava në Ligën e Evropës.

“Unë erdha në klub për të luajtur në çdo lojë”.

“Por unë mendoj që ku shkon në një klub më të madh, në një vend tjetër, ka nevojë për pak kohë”.

“Është pak frustruese, por po mbaj qetësinë dhe po punoj shumë për t’u përmirësuar”.

“Unë erdha për Ligën Premier. Mendoj se është më e mira”.

“Bundesliga është e mirë, por Liga Premier është më e mira, kështu që unë do të pres që të luaj në çdo kohë në kampionat”, deklaroi portieri. /Telegrafi/ 

Në trend Sport

Më shumë
Autogol i çmendur në Gjermani - portieri i Hamburgut, Fernandes, në mënyrë të çuditshme e godet topin në rrjetën e tij

Autogol i çmendur në Gjermani - portieri i Hamburgut, Fernandes, në mënyrë të çuditshme e godet topin në rrjetën e tij

Bundesliga
“Isha shumë i zemëruar me të” - Messi thyen heshtjen për episodin ku shihej i injoruar me Lewandowskin dhe nuk i dha dorën

“Isha shumë i zemëruar me të” - Messi thyen heshtjen për episodin ku shihej i injoruar me Lewandowskin dhe nuk i dha dorën

Përfaqësueset
Sylvinho rrëfehet për FIFA-n: Ju tregoj çelësin tonë të suksesit, ëndrra jonë është të kualifikohemi në Kupën e Botës

Sylvinho rrëfehet për FIFA-n: Ju tregoj çelësin tonë të suksesit, ëndrra jonë është të kualifikohemi në Kupën e Botës

Kombëtarja e Shqipërisë
Man City gati të 'lehtësojë largimin' e lojtarit për shkak të marrëdhënieve të këqija me Guardiolën

Man City gati të 'lehtësojë largimin' e lojtarit për shkak të marrëdhënieve të këqija me Guardiolën

Premier League
Pse u bë virale fotografia e vjetër e Diego Simeones me një bashkëlojtar të tij pas ndeshjes Real Madrid-Napoli?

Pse u bë virale fotografia e vjetër e Diego Simeones me një bashkëlojtar të tij pas ndeshjes Real Madrid-Napoli?

Liga e Kampionëve
Luis  Enrique zbulon emrin e lojtarit më me ndikim në botë, nuk është Messi apo Mbappe

Luis Enrique zbulon emrin e lojtarit më me ndikim në botë, nuk është Messi apo Mbappe

Ndërkombëtare
Kalo në kategori