LAJMI I FUNDIT:
Arsenal

Arsenal

8353 Artikuj

Top skuadrat evropiane pas Seskos, Leipzigi po kërkon rreth 100 milionë për yllin slloven

Top skuadrat evropiane pas Seskos, Leipzigi po kërkon rreth 100 milionë për yllin slloven

Bundesliga
Arsenali po i prinë garës për nënshkrimin e Gyokeres

Arsenali po i prinë garës për nënshkrimin e Gyokeres

Premier League
Po shkëlqen në Euro 2024 – Williams ‘shkatërroi’ Di Lorenzon e Italisë

Po shkëlqen në Euro 2024 – Williams ‘shkatërroi’ Di Lorenzon e Italisë

Përfaqësueset
Dy gjigantët anglezë e vendosin Nico Williams në listën e tyre të dëshirave

Dy gjigantët anglezë e vendosin Nico Williams në listën e tyre të dëshirave

Premier League
Arsenali vihet në kërkim të transferimit të parë të verës – bën ofertë zyrtare për yllin e Euro 2024

Arsenali vihet në kërkim të transferimit të parë të verës – bën ofertë zyrtare për yllin e Euro 2024

Premier League
Paul Merson emëron lojtarin më të mirë që ka parë ndonjëherë të luajë në Ligën Premier

Paul Merson emëron lojtarin më të mirë që ka parë ndonjëherë të luajë në Ligën Premier

Premier League
Super kompjuteri vlerëson vështirësinë e ndeshjeve të Liverpoolit për 24/25, Man City shumë me fat

Super kompjuteri vlerëson vështirësinë e ndeshjeve të Liverpoolit për 24/25, Man City shumë me fat

Premier League
Gjiganti anglez kontakton PSG-në për Xavi Simons – lojtari i gatshëm të largohet

Gjiganti anglez kontakton PSG-në për Xavi Simons – lojtari i gatshëm të largohet

Premier League
Zbulohet ndeshjet dhe të gjitha datat e sezonit 2024/25 në Ligën Premier – edicioni nis me një derbi në javën e parë

Zbulohet ndeshjet dhe të gjitha datat e sezonit 2024/25 në Ligën Premier – edicioni nis me një derbi në javën e parë

Premier League
Arsenali mëson çmimin që duhet paguar për Artem Dovbyk

Arsenali mëson çmimin që duhet paguar për Artem Dovbyk

Premier League
Transferimi “më i dobët” i Kloppit tek Liverpooli, mund t’i bashkohet Arsenalit këtë verë

Transferimi “më i dobët” i Kloppit tek Liverpooli, mund t’i bashkohet Arsenalit këtë verë

Premier League
Barcelona rivalizon tre gjigantët anglezë për shërbimet e Williams

Barcelona rivalizon tre gjigantët anglezë për shërbimet e Williams

Ndërkombëtare
Osimhen e di çfarë do, e di se ku dëshiron të luajë – refuzon PSG-në

Osimhen e di çfarë do, e di se ku dëshiron të luajë – refuzon PSG-në

Premier League
Vazhdoi kontratën me Leipzig, gjigantët evropianë zbulojnë klauzolën e lartë të Benjamin Seskos

Vazhdoi kontratën me Leipzig, gjigantët evropianë zbulojnë klauzolën e lartë të Benjamin Seskos

Bundesliga
Xabi Alonso zbulon se çfarë i kërkoi Mikel Arteta gjatë një telefonate private

Xabi Alonso zbulon se çfarë i kërkoi Mikel Arteta gjatë një telefonate private

Bundesliga
Nëse Calafiori nuk arrihet, Juventus ka si alternativ B mbrojtësin e Arsenalit

Nëse Calafiori nuk arrihet, Juventus ka si alternativ B mbrojtësin e Arsenalit

Premier League
Arsenali i tremb skuadrat e interesuara për Ramsdale me çmimin e kërkuar

Arsenali i tremb skuadrat e interesuara për Ramsdale me çmimin e kërkuar

Premier League
Arsenali fillon bisedimet me agjentin e top sulmuesit

Arsenali fillon bisedimet me agjentin e top sulmuesit

Premier League
Arsenali përgatit ofertën për yllin e Real Madridin pas prishjes së raporteve me Ancelottin

Arsenali përgatit ofertën për yllin e Real Madridin pas prishjes së raporteve me Ancelottin

Premier League
Bacary Sagna zgjedh lojtarin më të mirë të Arsenalit, nuk është Saka dhe as Odegaard

Bacary Sagna zgjedh lojtarin më të mirë të Arsenalit, nuk është Saka dhe as Odegaard

Premier League
Top 20 klubet me më së shumti përfaqësues në Euro 2024 – Vendi i parë ndahet nga një angleze dhe një italiane

Top 20 klubet me më së shumti përfaqësues në Euro 2024 – Vendi i parë ndahet nga një angleze dhe një italiane

Ndërkombëtare
Jo vetëm skuadrat italiane, edhe tre gjigantët anglezë duan transferimin e Chiesa

Jo vetëm skuadrat italiane, edhe tre gjigantët anglezë duan transferimin e Chiesa

Ndërkombëtare
Ish-legjenda e Arsenalit beson se Arteta nuk ka aftësi t’i udhëheq drejt titullit në Ligën Premier

Ish-legjenda e Arsenalit beson se Arteta nuk ka aftësi t’i udhëheq drejt titullit në Ligën Premier

Premier League
Saliba e konsideron vetën në mesin e tre mbrojtësve më të mirë në Ligën Premier

Saliba e konsideron vetën në mesin e tre mbrojtësve më të mirë në Ligën Premier

Premier League