LAJMI I FUNDIT:
Bernd Leno

Bernd Leno

57 Artikuj

E shtyu djaloshin që mbledh topa në fushë, vjen vendimi i federatës angleze për Lenon

E shtyu djaloshin që mbledh topa në fushë, vjen vendimi i federatës angleze për Lenon

Premier League
E shtyu djaloshin që mbledh topa, reagon trajneri i Fulhamit për veprimin e Lenos

E shtyu djaloshin që mbledh topa, reagon trajneri i Fulhamit për veprimin e Lenos

Premier League
Bernd Leno shkakton skandal në Ligën Premier me veprimin ndaj djaloshit që mbledh topa në fushën e Bournemouthit

Bernd Leno shkakton skandal në Ligën Premier me veprimin ndaj djaloshit që mbledh topa në fushën e Bournemouthit

Premier League
Nga De Bruyne te De Gea dhe Salah – Zbulohet lista me lojtarin më të paguar të secilës skuadër në Ligën Premier 

Nga De Bruyne te De Gea dhe Salah – Zbulohet lista me lojtarin më të paguar të secilës skuadër në Ligën Premier 

Premier League
Notat e lojtarëve: Fulham 2-1 Chelsea, Leno me vlerësim të lartë

Notat e lojtarëve: Fulham 2-1 Chelsea, Leno me vlerësim të lartë

Premier League
Zbulohet “Ekipi i Vitit” 2022 në Ligën Premier, formacion i mbushur me befasi

Zbulohet “Ekipi i Vitit” 2022 në Ligën Premier, formacion i mbushur me befasi

Premier League
Do të shokoheni se çfarë ka bërë stuhia ‘Eunice’ në shtëpinë e portierit të Arsenalit

Do të shokoheni se çfarë ka bërë stuhia ‘Eunice’ në shtëpinë e portierit të Arsenalit

Premier League
Shtatë transferimet që mund t’i bëjë Newcastle në afatin kalimtar veror

Shtatë transferimet që mund t’i bëjë Newcastle në afatin kalimtar veror

Premier League
Leno drejt transferimit te Newcaslte United, Arsenali gjen zëvendësuesin e gjermanit në MLS

Leno drejt transferimit te Newcaslte United, Arsenali gjen zëvendësuesin e gjermanit në MLS

Premier League
Arsenali e vendos në listën e shitjeve portierin Leno

Arsenali e vendos në listën e shitjeve portierin Leno

Premier League
Ramsdale apo Leno, Arteta tregon se cili do të jetë numri një i Arsenalit

Ramsdale apo Leno, Arteta tregon se cili do të jetë numri një i Arsenalit

Premier League
Leno bëhet gati për largim nga Arsenali

Leno bëhet gati për largim nga Arsenali

Premier League
Leno shihet nga Interi si zëvendësuesi i Samir Handanovic

Leno shihet nga Interi si zëvendësuesi i Samir Handanovic

Premier League
Xhaka i larguar, Locatelli i transferuar – Formacioni i mundshëm i Arsenalit për sezonin 2021/22

Xhaka i larguar, Locatelli i transferuar – Formacioni i mundshëm i Arsenalit për sezonin 2021/22

Premier League
Leeds United 0-0 Arsenal, nota e Granit Xhakës dhe të tjerëve

Leeds United 0-0 Arsenal, nota e Granit Xhakës dhe të tjerëve

Premier League
Notat e lojtarëve: Arsenal 0-1 Leicester City, vlerësimi i Xhakës, Mustafit dhe të tjerëve

Notat e lojtarëve: Arsenal 0-1 Leicester City, vlerësimi i Xhakës, Mustafit dhe të tjerëve

Premier League
Notat e lojtarëve: Liverpool 0-0 Arsenal, Leno heroi i ndeshjes

Notat e lojtarëve: Liverpool 0-0 Arsenal, Leno heroi i ndeshjes

Ndërkombëtare
Renditen 20 portierët në Ligën Premier nga më i dobëti tek ai më i miri

Renditen 20 portierët në Ligën Premier nga më i dobëti tek ai më i miri

Premier League
Aubameyang do të jetë lojtari më i paguar te Arsenali, lista me 10 futbollistët që përfitojnë më së shumti

Aubameyang do të jetë lojtari më i paguar te Arsenali, lista me 10 futbollistët që përfitojnë më së shumti

Premier League
Renditja e top 15 portierëve, pasi Neuer fitoi Ligën e Kampionëve

Renditja e top 15 portierëve, pasi Neuer fitoi Ligën e Kampionëve

Ndërkombëtare
Pritjet e portierëve nga Liga Premier të bazuara në përqindje në këtë edicion

Pritjet e portierëve nga Liga Premier të bazuara në përqindje në këtë edicion

Premier League
Formacioni më i mirë i sezonit në Ligën Premier deri më tani në bazë të statistikave – mungojnë shumë yje

Formacioni më i mirë i sezonit në Ligën Premier deri më tani në bazë të statistikave – mungojnë shumë yje

Premier League
Tronditet Arsenali, Bernd Leno largohet me barelë nga fusha

Tronditet Arsenali, Bernd Leno largohet me barelë nga fusha

Premier League
Arsenal 1-0 West Ham, nota e Xhakës dhe të tjerëve

Arsenal 1-0 West Ham, nota e Xhakës dhe të tjerëve

Premier League