LAJMI I FUNDIT:

Leno: Hudson-Odoi do të jetë i dobishëm për Bayernin

Leno: Hudson-Odoi do të jetë i dobishëm për Bayernin
Callum Hudson-Odoi (Photo by Catherine Ivill/Getty Images)

Bernd Leno tash e sa kohë është Bayern Munich është në ndjekje të Callum Hudson-Odoit.

Portieri gjerman pranon se është impresionuar nga adoleshenti i Chelseat, i cili mund të transferohet te skuadra gjermane.


View this post on Instagram

Good game and well deserved win💪🏽🔴

A post shared by Bernd Leno (@berndleno1) on Dec 22, 2018 at 1:38pm PST

“Ne luajtëm në ndeshjet para sezonale kundër Chelseay përveç ndeshjeve të ligës, Hudson-Odoi me të vërtetë i fortë ishte në fushë”.

“Ai është një lojtar shumë interesant. Hudson-Odoi patjetër mund të shpërthejë dhe të bëhet një njeri i madh”, tha portieri i Arsenalit.

Chelsea i ka thënë Bayernity se nuk do ta konsiderojnë shitjen e anësorit këtë javë, pavarësisht ofertave të shumta në rritje deri në 48 milionë euro.

Të gjitha lajmet rreth Hudson-Odoit
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet rreth Hudson-Odoit

Theksojmë se bavarezët janë në rinovimin e ekipit, ku kanë paralajmëruar shumë ndryshime dhe freski në ekip.

Ndryshe, 18-vjeçari është paraqitur deri më tani në pesë raste për The Blues dhe nuk ka shënuar asnjë gol. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Ylli i Liverpoolit, Alexander-Arnold u dha tifozëve një shfaqje 'të turpshme’ përpara se të asistonte për golin e van Dijk

Ylli i Liverpoolit, Alexander-Arnold u dha tifozëve një shfaqje 'të turpshme’ përpara se të asistonte për golin e van Dijk

Premier League
Arbër Hoxha një hap larg Dinamo Zagrebit, por gjiganti kroat pëlqen edhe anësorin e Ballkanit

Arbër Hoxha një hap larg Dinamo Zagrebit, por gjiganti kroat pëlqen edhe anësorin e Ballkanit

Ligat tjera
UEFA ua shet arabëve Ligën e Kampionëve

UEFA ua shet arabëve Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Një formacion me lojtarët që pritet të kenë klub të ri në janar - nga De Gea te Osimhen

Një formacion me lojtarët që pritet të kenë klub të ri në janar - nga De Gea te Osimhen

Ndërkombëtare
Manchester City bie në vendin e katërt me humbjen nga Aston Villa

Manchester City bie në vendin e katërt me humbjen nga Aston Villa

Premier League
Sondazh: ‘Lojtari i Vitit 2023’ nga lexuesit e Telegrafit

Sondazh: ‘Lojtari i Vitit 2023’ nga lexuesit e Telegrafit

Superliga
Kalo në kategori