LAJMI I FUNDIT:

Shokon supermodelja e dikurshme, ja si është shndërruar (Foto)

Shokon supermodelja e dikurshme, ja si është shndërruar (Foto)

Linda Evangelista është rishfaqur në Tokyo me ndryshime të mëdha në dukjen e saj.

Reklama

Supermodelja e viteve 90 nga modelimi u largua në vitin 1998 dhe viteve të fundit ajo nuk shfaqej askund, transmeton Telegrafi.

Në pamjet e fundit të publikuara Linda ka shokuar me ndryshimin që ka pësuar në dukjen e saj. Ajo ka thënë se deri më tani nuk ka bërë ndonjë ndërhyrje kirurgjike por që do ta bëjë kur ta sheh të nevojshme.

Ndryshe Linda është në pesëshen e modeleve më të mira në botë së bashku me Cindy Crawford, Claudia Schiffer, Naomi Campbell dhe Christy Turlington./Telegrafi/.

mR3XBOp

GxaAKul
32E4FCF800000578-3526538-Keeping_a_low_profile_Linda_who_recently_appeared_in_Moschino_s_-m-61_1459954281436


Në trend Magazina

Më shumë
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Magazina
Georgina Rodriguez shfaqet atraktive dhe plot stil teksa shoqëron Cristiano Ronaldon në eventin në Madrid

Georgina Rodriguez shfaqet atraktive dhe plot stil teksa shoqëron Cristiano Ronaldon në eventin në Madrid

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Magazina
Kalo në kategori