0Shares

Aktori problematik, Charlie Sheen, i njohur për skandale të shumta në jetën e tij, i qëndron në krah koleges Lindsay Lohan, e cila po përballet me probleme, si me ligjin, ashtu edhe në aspektin financiar.

Filmat e fundit të aktores nuk kanë arritur popullaritetin e nevojshëm, ndërsa ajo vazhdon të ketë probleme në jetën private.

Në këtë moment krize, i ka dalë në mbështetje Sheen, i cili ka thënë në një emision televiziv se Lindsay është një vajzë e mençur dhe se shumë shpejtë do t’i zgjidhë të gjitha problemet që ka.

Kujtojmë që më herët 47-vjeçari ia huazoi 100.000 dollarë aktores që të paguajë tatimin. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)