0Shares

Aktori shqiptar, Nik Xhelilaj, i cili falë rolit të tij në telenovelën që po shfaqet me sukses në Turqi “Qyteti i Humbur”, po fiton gjithnjë e më shumë famë në botë, ka sulmuar gazetarët të cilët po e fotografonin me të dashurën.

Xhelilaj, i cili dukej tepër i shqetësuar nga prania e gazetarëve ka mbuluar shpesh me duar fytyrën dhe i ka dhënë fund darkës para kohe.

Pasi nxori të dashurën nga dera e pasme e restorantit, ai ka dalë i zemëruar nga dera e parme duke u “hapur luftë” gazetarëve – shkruan Start. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)