0Shares

Gjyste Vulaj është bërë nënë për të dytën herë, pasi këngëtarja ka sjellë në jetë një djalë.

Ylli i muzikës pop-folk e ka lindur fëmijën e saj në Shtetet e Bashkaura të Amerikës dhe e ka pagëzuar atë me emrin Besart.

Këngëtarja nga Mali i Zi e është mbuluar me mesazhe dhe urime pafund edhe në rrjetin social Facebook. /Dukagjini/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)