Reperi shqiptar javët e fundit u bë për herë të parë baba pas lindjes së djalit, Zërit.

Bëhet fjalë për këngëtarin Asdren Gjikolli, i cili njihet më mirë se Gjiko, ku kanë kurorëzuar romancën me martesë me Elita Rudin.

Kjo ka bërë që ai të mos ketë shumë kohë për fansat që e ndjekin përmes llogarisë personale në Instagram.

“Kohëve të fundit s’jam kanë shumë aktiv në Instagram sepse isha i përkushtuar ndaj familjes më shumë pasi që kanë qenë muajt e parë bashkë me bebushin. Po tash jem krejt stabil dhe tani qëllojani se çka? U ktheva! Gjiko më i forti kështu deshi Zoti”, ka shkruar artisti në rrjetet sociale.

Theksojmë se reperi ka paralajmëruar edhe disa këngë të reja si dhe do të mbajë disa koncerte muzikore. /Telegrafi/