0Shares

Këngëtarja shqiptare, Elvana Gjata, ka publikuar projektin e saj më të ri të titulluar “Fake”.

Kënga e punuar nga ThreeDots Production qartë e sjell më ndryshe këngëtaren seksi, e cila tani më shumë ngjan në një repere, duke demaskuar në “Fake” kolegët e saj dhe njerëzit e pavërtetë.

Videoklipi i jashtëzakonshëm është punuar nga Max Production dhe atë mund ta shikoni më poshtë… /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)