0Shares

Dita Von Teese ka realizuar një këngë, ndërsa pyetja është nëse dikush do ta dëgjojë zërin e saj apo do të ndjekë lëvizjet e saj atraktive në videoklip.

40-vjeçarja e ka incizuar këngën “Disintegration” me bendin “Monarchy”, ndërsa në klip zhvishet dhe pranë saj shfaqen dy meshkuj në krevat.

“Anëtarët e bendit ‘Monarchy’ më thanë se po shkruajnë një këngë për mua dhe nuk e dija se për çfarë e kanë fjalën”.

“Kjo është diçka tjetër dhe zëri im tingëllon ndryshe. Ata kanë besuar tek unë dhe gjithçka doli mirë”, ka thënë Von Teese. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)