LAJMI I FUNDIT:

Banorët e Big Brother VIP Albania festojnë ditën e 90-të në shtëpi me një festë në pishinë

Banorët e Big Brother VIP Albania festojnë ditën e 90-të në shtëpi me një festë në pishinë
Foto: Screenshot/YouTube

Sot (e premte) për një pjesë të madhe të banorëve që janë bërë 90 ditë që po qëndrojnë brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Big Brother VIP.

Reklama

‘Vëllai i madh’ me këtë rast ka organizuar për të gjithë një festë madhështore në pishinë.

Duke qenë se temperaturat kanë qenë mjaft të larta, konkurrentët kanë shijuar muzikë, kërcyer e larë së bashku.

Kjo ka bërë që të argëtohen në masë të madhe e të krijojnë situata të ndryshme me njëri-tjetrin.

Vazhdon t'i performojë këngët e tij në BBVA, Ghetto Geasy e quan sërish ‘Luiz baba’
Lexo po ashtu Vazhdon t'i performojë këngët e tij në BBVA, Ghetto Geasy e quan sërish ‘Luiz baba’

Për të pasur një atmosferë sa më të mirë, ata kanë shijuar edhe muzikë nga një DJ.

Disa nga yjet që janë në shtëpi që nga fillimi: Luiz Ejlli, Olta Gixhari, Kiara Tito, Kristi Aliaj dhe Deamishel.

Atyre i është shtyrë qëndrimi brenda edhe për një kohë, gjersa çmimi final do të jetë 100 mijë euro. /Telegrafi/