Man Utd 0-1 WBA, notat e lojtarëve

Jay Rodriguez duke festuar golin ndaj Man Utd me bashkëlojtarët e West Bromwich Albion (Foto: Getty Images)

Manchester Unitedi është mundur nga West Bromwich Albion me rezultat 0-1 në Old Trafford.

Golin e vetëm në takim e shënoi Jay Rodriguez në minutën e 73-të dhe anglezi ishte lojtari i ndeshjes.

Momenti kur Jay Rodriguez shënoi golin e fitores ndaj Man Utd (Foto: Getty Images)

Por, për mysafirët paraqitje të mirë bëri edhe Ben Foster.

Te Man Utd më të mirë ishin Paul Pobga dhe Chis Smalling e David de Gea.

Antonio Valencia dhe Nemanja Matic ishin më të dobëtit nga Djajtë e Kuq, ndërsa më poshtë keni notat e lojtarëve. /Telegrafi/

Man Utd:

WBA:

Pamje të reja nga përplasja e Salahut me Kloppin tregojnë saktësisht se çfarë ka ndodhur

Salah dhe Klopp përfshihen në një përplasje të furishme verbale – egjiptiani duhej të qetësohej nga Nunez

Top ylli i Bayernit po vuan nga një lëndim – pjesëmarrja e tij ndaj Real Madridit në dyshim serioz

Nëntë pritje dhe nota më e lartë, shkëlqimi i Arijanet Muric që i vetëm ndali Manchester Unitedin

Gol në sekondën e fundit, Leverkuseni vazhdon të jetë i pamposhtur në këtë edicion