LAJMI I FUNDIT:
Man Utd

Man Utd

11937 Artikuj

Revolucion tek Manchester United, të paktën dhjetë lojtarë pritet të largohen gjatë verës

Revolucion tek Manchester United, të paktën dhjetë lojtarë pritet të largohen gjatë verës

Premier League
Zbulohet oferta e ‘çmendur’ që Man Utd i bëri Mbappes, por francezi do të transferohet te Reali për shumë më pak

Zbulohet oferta e ‘çmendur’ që Man Utd i bëri Mbappes, por francezi do të transferohet te Reali për shumë më pak

Premier League
Hansi Flick dëshiron dy lojtarë të Manchester United nëse bëhet trajneri i Barcelonës

Hansi Flick dëshiron dy lojtarë të Manchester United nëse bëhet trajneri i Barcelonës

La Liga
Manchester United merr vendim për Marcus Rashford mes interesimit të PSG-së

Manchester United merr vendim për Marcus Rashford mes interesimit të PSG-së

Premier League
Trajnerët kryesorë në Ligën Premier duan të vendosin një rregull historik – diçka që nuk ka ndodhur kurrë në futboll

Trajnerët kryesorë në Ligën Premier duan të vendosin një rregull historik – diçka që nuk ka ndodhur kurrë në futboll

Premier League
Dumfries drejt kalimit në Ligën Premier me një çmim të ulët

Dumfries drejt kalimit në Ligën Premier me një çmim të ulët

Premier League
Manchester United merr vendim për të ardhmen e Hannibal Mejbrit

Manchester United merr vendim për të ardhmen e Hannibal Mejbrit

Premier League
Dy yjet e Manchester United drejt Arabisë Saudite – klubi anglez i bleu për 120 milionë euro

Dy yjet e Manchester United drejt Arabisë Saudite – klubi anglez i bleu për 120 milionë euro

Premier League
Milan në kërkim të një transferimi të ri, ‘peshkon’ tek Manchester United

Milan në kërkim të një transferimi të ri, ‘peshkon’ tek Manchester United

Serie A
Ten Hag i zhgënjyer me humbjen, por ka besim se United do të përfundojë në top katërsh

Ten Hag i zhgënjyer me humbjen, por ka besim se United do të përfundojë në top katërsh

Premier League
Si mund të rreshtohet Man United sezonin e ardhshëm me Ratcliffe që po planifikon tri transferime

Si mund të rreshtohet Man United sezonin e ardhshëm me Ratcliffe që po planifikon tri transferime

Premier League
Real Madridi me lëvizje befasuese, planifikon rikthmin e dy legjendave në ekip

Real Madridi me lëvizje befasuese, planifikon rikthmin e dy legjendave në ekip

La Liga
Bonusi qesharak që do të marrin lojtarët e Chelseat në rast se mposhtin Liverpoolin në finale të ‘EFL Cup’

Bonusi qesharak që do të marrin lojtarët e Chelseat në rast se mposhtin Liverpoolin në finale të ‘EFL Cup’

Premier League
Manchester United i gatshëm të paguajnë klauzolën prej 100 milionë eurosh për yllin e Sporting Lisbonës

Manchester United i gatshëm të paguajnë klauzolën prej 100 milionë eurosh për yllin e Sporting Lisbonës

Premier League
Manchester United merr ‘vendimin përfundimtar’ për Sanchon pas gjashtë ndeshjeve tek Dortmundi

Manchester United merr ‘vendimin përfundimtar’ për Sanchon pas gjashtë ndeshjeve tek Dortmundi

Premier League
Ten Hag i dërgon një paralajmërim të ashpër yllit të United i cili nuk ka treguar potencial të madh

Ten Hag i dërgon një paralajmërim të ashpër yllit të United i cili nuk ka treguar potencial të madh

Premier League
Fulham me një gol në ‘frymën e fundit’ merr tri pikë në udhëtim ndaj Manchester United

Fulham me një gol në ‘frymën e fundit’ merr tri pikë në udhëtim ndaj Manchester United

Premier League
Man Utd po përgatitet për revolucion në verë, Varane dhe Casemiro dy nga shumë të larguarit

Man Utd po përgatitet për revolucion në verë, Varane dhe Casemiro dy nga shumë të larguarit

Premier League
Bayern Munich konsideron shitjen e pesë yjeve në verë, alarmohen Man Utd dhe Liverpool

Bayern Munich konsideron shitjen e pesë yjeve në verë, alarmohen Man Utd dhe Liverpool

Bundesliga
Ten Hag e pranon se ka marrë një goditje nga lëndimi i Hojlund: Nuk kemi shumë opsione për ta zëvendësuar

Ten Hag e pranon se ka marrë një goditje nga lëndimi i Hojlund: Nuk kemi shumë opsione për ta zëvendësuar

Premier League
Man Utd konfirmon lëndimin e Hojlund, ylli kryesor pritet të mungojë edhe ndaj Cityt

Man Utd konfirmon lëndimin e Hojlund, ylli kryesor pritet të mungojë edhe ndaj Cityt

Premier League
Barcelona do të përballet me konkurrencë të ashpër për Tuchelin këtë verë

Barcelona do të përballet me konkurrencë të ashpër për Tuchelin këtë verë

La Liga
Man Utd po përgatitet për një transformim të frikshëm të skuadrës – 11 lojtarë të ekipit të parë do të shiten, mes tyre emra të njohur

Man Utd po përgatitet për një transformim të frikshëm të skuadrës – 11 lojtarë të ekipit të parë do të shiten, mes tyre emra të njohur

Premier League
Zbulohet klubi befasues që Tuchel dëshiron ta drejtojë pas largimit nga Bayern Munich

Zbulohet klubi befasues që Tuchel dëshiron ta drejtojë pas largimit nga Bayern Munich

Ndërkombëtare