LAJMI I FUNDIT:
Notat e Lojtarëve

Notat e Lojtarëve

3495 Artikuj

Info

Këtu do të gjeni të përmbledhura lajmet rreth ‘Notave të lojtarëve’ të klubeve dhe përfaqësueseve më të mëdha evropiane dhe botërore.

Notat e lojtarëve: Juventus 0-1 Milan

Notat e lojtarëve: Juventus 0-1 Milan

Serie A
Shkëlqeu Messi: Strasbourg 1-1 PSG, notat e lojtarëve

Shkëlqeu Messi: Strasbourg 1-1 PSG, notat e lojtarëve

Ligue 1
Notat e lojtarëve, Inter 3-2 Atalanta: Martinez më i miri

Notat e lojtarëve, Inter 3-2 Atalanta: Martinez më i miri

Ligue 1
Notat e lojtarëve, Borussia Dortmund 2-2 Mainz: Lojtarët që ia humbën titullin ‘milionerëve’

Notat e lojtarëve, Borussia Dortmund 2-2 Mainz: Lojtarët që ia humbën titullin ‘milionerëve’

Bundesliga
Notat e lojtarëve: Koln 1-2 Bayern Munich, Leroy Sane më i dobëti

Notat e lojtarëve: Koln 1-2 Bayern Munich, Leroy Sane më i dobëti

Bundesliga
Notat e lojtarëve, Manchester United 4-1 Chelsea: Bruno dhe Casemiro më të mirët

Notat e lojtarëve, Manchester United 4-1 Chelsea: Bruno dhe Casemiro më të mirët

Premier League
Notat e lojtarëve: Fiorentina 1-2 Inter, shkëlqen Lautaro

Notat e lojtarëve: Fiorentina 1-2 Inter, shkëlqen Lautaro

Ndërkombëtare
Notat e lojtarëve: Brighton 1-1- Man City, veçohet paraqitja e Phil Foden

Notat e lojtarëve: Brighton 1-1- Man City, veçohet paraqitja e Phil Foden

Premier League
Notat e lojtarëve: Valladolid 3-1 Barca, vlerësohen golashënuesit

Notat e lojtarëve: Valladolid 3-1 Barca, vlerësohen golashënuesit

La Liga
Notat e lojtarëve, Sevilla 2-1 Juventus: Rakitic dhe Szczesny më të mirët

Notat e lojtarëve, Sevilla 2-1 Juventus: Rakitic dhe Szczesny më të mirët

Liga e Evropës
Notat e lojtarëve, Bayer Leverkusen 0-0 Roma: Rui Patricio hero i romakëve

Notat e lojtarëve, Bayer Leverkusen 0-0 Roma: Rui Patricio hero i romakëve

Liga e Evropës
Notat e lojtarëve, Manchester City 4-0 Real Madrid: Bernardo Silva yll, Alaba e Camavinga dështim

Notat e lojtarëve, Manchester City 4-0 Real Madrid: Bernardo Silva yll, Alaba e Camavinga dështim

Liga e Kampionëve
Notat e lojtarëve: Inter 1-0 Milan

Notat e lojtarëve: Inter 1-0 Milan

Liga e Kampionëve
Notat e lojtarëve: Leicester 0-3 Liverpool, shkëlqeu Jones

Notat e lojtarëve: Leicester 0-3 Liverpool, shkëlqeu Jones

Premier League
Notat e lojtarëve, Real Madrid 1-0 Getafe: Tchouameni më i miri në fushë

Notat e lojtarëve, Real Madrid 1-0 Getafe: Tchouameni më i miri në fushë

La Liga
Kylian Mbappe, yll i ndeshjes: Notat e lojtarëve, PSG 5-0 Ajaccio

Kylian Mbappe, yll i ndeshjes: Notat e lojtarëve, PSG 5-0 Ajaccio

Ligue 1
Notat e lojtarëve, Chelsea 2-2 Nottingham: Sterling dhe Awoniyi më të mirët

Notat e lojtarëve, Chelsea 2-2 Nottingham: Sterling dhe Awoniyi më të mirët

Premier League
Bruno Fernandes më i miri në fushë: Notat e lojtarëve, Manchester United 2-0 Wolves

Bruno Fernandes më i miri në fushë: Notat e lojtarëve, Manchester United 2-0 Wolves

Premier League
Danilo lojtari më i vlerësuar: Notat e lojtarëve, Juventus 1-1 Sevilla  

Danilo lojtari më i vlerësuar: Notat e lojtarëve, Juventus 1-1 Sevilla  

Liga e Evropës
Notat e lojtarëve, Roma 1-0 Bayer Leverkusen: Cristante më i miri në fushë

Notat e lojtarëve, Roma 1-0 Bayer Leverkusen: Cristante më i miri në fushë

Liga e Evropës
Notat e lojtarëve, Milan 0-2 Inter: Shumë lojtarë shkëlqyen te fituesit

Notat e lojtarëve, Milan 0-2 Inter: Shumë lojtarë shkëlqyen te fituesit

Liga e Kampionëve
Notat e lojtarëve: Real Madrid 1-1 Manchester City, veçohet De Bruyne

Notat e lojtarëve: Real Madrid 1-1 Manchester City, veçohet De Bruyne

Liga e Kampionëve
Notat e lojtarëve: Troyes 1-3 PSG, veçohen Fabian Ruiz e Vitinha

Notat e lojtarëve: Troyes 1-3 PSG, veçohen Fabian Ruiz e Vitinha

Ligue 1
Notat e lojtarëve: West Ham 1-0 Man Utd, Fabianski i pakalueshëm

Notat e lojtarëve: West Ham 1-0 Man Utd, Fabianski i pakalueshëm

Premier League