LAJMI I FUNDIT:
Chris Smalling

Chris Smalling

140 Artikuj

Info

Chris Smalling është lojtar anglez i lindur më 22 nëntor 1989.

Nuk ishte vetëm shkaku i rezultateve të dobëta, zbulohen lojtarët që ia kthyen shpinën Mourinhos

Nuk ishte vetëm shkaku i rezultateve të dobëta, zbulohen lojtarët që ia kthyen shpinën Mourinhos

Serie A
Formacioni i sezonit në Ligën e Evropës, dominohet nga futbollistët e Sevillës dhe Romës

Formacioni i sezonit në Ligën e Evropës, dominohet nga futbollistët e Sevillës dhe Romës

Liga e Evropës
Smalling raportohet se ka rinovuar me Romën

Smalling raportohet se ka rinovuar me Romën

Serie A
Smalling dhe Dybala më të mirët: Notat e lojtarëve, Torino 0-1 Roma 

Smalling dhe Dybala më të mirët: Notat e lojtarëve, Torino 0-1 Roma 

Serie A
Interi planifikon riorganizim gjatë verës – Priten gjashtë largime dhe shumë transferime të reja

Interi planifikon riorganizim gjatë verës – Priten gjashtë largime dhe shumë transferime të reja

Serie A
Notat e lojtarëve: Roma 1-0 Bologna, veçohet paraqitja e Smalling

Notat e lojtarëve: Roma 1-0 Bologna, veçohet paraqitja e Smalling

Serie A
Roma merr fitore të madhe si mysafir i Interit, Dybala dhe Smalling vendosin ndeshjen

Roma merr fitore të madhe si mysafir i Interit, Dybala dhe Smalling vendosin ndeshjen

Serie A
Roma, lojtarët më të përdorur nga Mourinho – Ibanez i pazëvendësueshëm

Roma, lojtarët më të përdorur nga Mourinho – Ibanez i pazëvendësueshëm

Serie A
Të gjitha çmimet nga edicioni i kaluar i Ligës së Konferencës shkojnë te Roma, Lorenzo Pellegrini më i miri

Të gjitha çmimet nga edicioni i kaluar i Ligës së Konferencës shkojnë te Roma, Lorenzo Pellegrini më i miri

Serie A
Roma fiton edhe ndeshjen e dytë, mposht me rezultat minimal Cremonesen

Roma fiton edhe ndeshjen e dytë, mposht me rezultat minimal Cremonesen

Serie A
Jose Mourinho u beson vetëm shtatë lojtarëve te Roma, të tjerët të gjithë mund të shiten

Jose Mourinho u beson vetëm shtatë lojtarëve te Roma, të tjerët të gjithë mund të shiten

Serie A
Lajme të mira te Roma, dy yjet e skuadrës rikthehen nga lëndimet dhe janë gati për Empolin

Lajme të mira te Roma, dy yjet e skuadrës rikthehen nga lëndimet dhe janë gati për Empolin

Serie A
Masat e reja në Itali, Smalling vendos ta marrë vaksinën antiCOVID-19

Masat e reja në Itali, Smalling vendos ta marrë vaksinën antiCOVID-19

Serie A
Roma fiton thellë në udhëtim te Atalanta

Roma fiton thellë në udhëtim te Atalanta

Serie A
Roma me triumf komod ndaj Spezias

Roma me triumf komod ndaj Spezias

Serie A
Smalling mungon tri javë, mungon në dy ndeshje të mëdha në Serie A

Smalling mungon tri javë, mungon në dy ndeshje të mëdha në Serie A

Serie A
“E tmerrshme” – Chris Smalling e komenton veprimin e Chiellinit ndaj Sakas

“E tmerrshme” – Chris Smalling e komenton veprimin e Chiellinit ndaj Sakas

Përfaqësueset
Mourinho po kërkon mbrojtës, Bailly ose Boateng mund të transferohen te Roma

Mourinho po kërkon mbrojtës, Bailly ose Boateng mund të transferohen te Roma

Serie A
Chris Smalling dhe bashkëshortja e tij pohojnë se kanë parë ‘UFO’

Chris Smalling dhe bashkëshortja e tij pohojnë se kanë parë ‘UFO’

Po Flitet
Hajdutë të armatosur grabisin shtëpinë e Smallingut, anglezi detyrohet t’ua hap kasafortën dhe t’u jap stoli me vlerë

Hajdutë të armatosur grabisin shtëpinë e Smallingut, anglezi detyrohet t’ua hap kasafortën dhe t’u jap stoli me vlerë

Serie A
McTominay zbulon historinë interesante: Messi mezi ma dha fanellën, më fajësoi për goditjen me bërryl në hundë nga Smalling

McTominay zbulon historinë interesante: Messi mezi ma dha fanellën, më fajësoi për goditjen me bërryl në hundë nga Smalling

Liga e Kampionëve
Smalling mund të mungojë edhe tri ndeshje

Smalling mund të mungojë edhe tri ndeshje

Serie A
Nga Saul te Bellerin dhe Gnabry – Dhjetë futbollistët e njohur që janë veganë dhe arsyet e tyre

Nga Saul te Bellerin dhe Gnabry – Dhjetë futbollistët e njohur që janë veganë dhe arsyet e tyre

Shkumbin Pireva
Smalling zgjedh kundërshtarin më të papërshtatshëm në Serie A

Smalling zgjedh kundërshtarin më të papërshtatshëm në Serie A

Serie A