0Shares

Ka pak ditë që është lansuar kënga latine në version remix në bashkëpunim me Justin Bieber.

Madje për herë të parë në këtë këngë mund ta dëgjojmë Bieber duke kënduar në gjuhën spanjolle.

Despacito lirisht mund të titullohet hiti i vitit 2017 deri tani, sepse ka arritur më shumë se 22 milionë klikime.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)