LAJMI I FUNDIT:

Justin Bieber

386 Artikuj

Hailey Bieber shfaqet me një dukje të pazakontë, teksa bashkohet me bashkëshortin Justin në Coachella

Hailey Bieber shfaqet me një dukje të pazakontë, teksa bashkohet me bashkëshortin Justin në Coachella

Yjet
Hailey Bieber modelon linjën e re të nusërisë së “Victoria’s Secret”, mes thashethemeve për një ndarje mes saj dhe Justin Bieber

Hailey Bieber modelon linjën e re të nusërisë së “Victoria’s Secret”, mes thashethemeve për një ndarje mes saj dhe Justin Bieber

Yjet
Hailey Bieber shkëlqen me një kostum elegant, në festën e Oppenheimer të “Vanity Fair”

Hailey Bieber shkëlqen me një kostum elegant, në festën e Oppenheimer të “Vanity Fair”

Yjet
Hailey Bieber mahnit me fizikun e saj, teksa modelon bikini të “Victoria’s Secret”

Hailey Bieber mahnit me fizikun e saj, teksa modelon bikini të “Victoria’s Secret”

Yjet
Hailey Bieber uron bashkëshortin Justin Bieber për ditëlindjen e 30-të, teksa shpërndan disa fotografi të mrekullueshme

Hailey Bieber uron bashkëshortin Justin Bieber për ditëlindjen e 30-të, teksa shpërndan disa fotografi të mrekullueshme

Yjet
Yjet në Super Bowl 2024: Beyonce, Jay-Z, Lady Gaga, Taylor Swift, Kim Kardashian, Ariana Grande dhe Justin Bieber kryesojnë në listën e madhe

Yjet në Super Bowl 2024: Beyonce, Jay-Z, Lady Gaga, Taylor Swift, Kim Kardashian, Ariana Grande dhe Justin Bieber kryesojnë në listën e madhe

Yjet
Hailey Bieber duket fantastike, teksa del në darkë me miqtë në Santa Monica

Hailey Bieber duket fantastike, teksa del në darkë me miqtë në Santa Monica

Yjet
Justin Bieber e kthen mesazhin e dashur të gruas Hailey Bieber në vepër arti

Justin Bieber e kthen mesazhin e dashur të gruas Hailey Bieber në vepër arti

Yjet
Hailey Bieber shkëlqen me elegancë në krah të Justin Bieber

Hailey Bieber shkëlqen me elegancë në krah të Justin Bieber

Yjet
Hailey Bieber shkëlqen me një pallto të kuqe, teksa bashkohet me bashkëshortin Justin për një mbrëmje

Hailey Bieber shkëlqen me një pallto të kuqe, teksa bashkohet me bashkëshortin Justin për një mbrëmje

Yjet
Kostumet më të mira të yjeve të famshëm për Halloween: Nga David Beckham deri te Ed Sheeran

Kostumet më të mira të yjeve të famshëm për Halloween: Nga David Beckham deri te Ed Sheeran

Yjet
Hailey Bieber tregon barkun e saj të tonifikuar në një takim kafeje me burrin e saj Justin

Hailey Bieber tregon barkun e saj të tonifikuar në një takim kafeje me burrin e saj Justin

Yjet
Justin Bieber merr reagime të ashpra pasi doli në përkrahje të Izraelit, por shpërndau një foto të shkatërrimeve në Gaza

Justin Bieber merr reagime të ashpra pasi doli në përkrahje të Izraelit, por shpërndau një foto të shkatërrimeve në Gaza

Yjet
Hailey Bieber shfaqet joshëse teksa modelon një korse të veshur me gurë vezullues për “Victoria’s Secret”

Hailey Bieber shfaqet joshëse teksa modelon një korse të veshur me gurë vezullues për “Victoria’s Secret”

Yjet
Selena Gomez dhe Hailey Bieber shmangin një takim të pakëndshëm me njëra-tjetrën, teksa të dyja marrin pjesë në të njëjtën festë në Paris

Selena Gomez dhe Hailey Bieber shmangin një takim të pakëndshëm me njëra-tjetrën, teksa të dyja marrin pjesë në të njëjtën festë në Paris

Yjet
Justin dhe Hailey Bieber marrin vëmendje teksa ndjekin nga afër US Open

Justin dhe Hailey Bieber marrin vëmendje teksa ndjekin nga afër US Open

Yjet
Mospërputhshmëria në përzgjedhjet e modës së Justin dhe Hailey Bieber

Mospërputhshmëria në përzgjedhjet e modës së Justin dhe Hailey Bieber

Modë
Ndërron jetë në moshën 31 vjeçare këngëtari dhe producenti amerikan, August 08

Ndërron jetë në moshën 31 vjeçare këngëtari dhe producenti amerikan, August 08

Yjet
Fansat konfuzë me videon e Selenas, dyshojnë se aludon në Justin Bieber

Fansat konfuzë me videon e Selenas, dyshojnë se aludon në Justin Bieber

Po Flitet
Selena shfaqet në poza tërheqëse, fansat e kritikojnë për filtra dhe Photoshop

Selena shfaqet në poza tërheqëse, fansat e kritikojnë për filtra dhe Photoshop

Po Flitet
Hailey Bieber flet sërish për raportin me Selena Gomez: Bëhet fjalë për urrejtjen e ndyrë, të neveritshme që vije nga tregime krejtësisht të sajuara

Hailey Bieber flet sërish për raportin me Selena Gomez: Bëhet fjalë për urrejtjen e ndyrë, të neveritshme që vije nga tregime krejtësisht të sajuara

Yjet
Twitter heq verifikimin me shenjën blu nga llogaritë e të famshmëve përfshirë Beyonce, Kim Kardashian dhe Cristiano Ronaldo

Twitter heq verifikimin me shenjën blu nga llogaritë e të famshmëve përfshirë Beyonce, Kim Kardashian dhe Cristiano Ronaldo

Yjet
U diagnostikua me sindromën ‘Ramsay Hunt’ – Justin Bieber zbulon për fansat procesin e shërimit nga sëmundja

U diagnostikua me sindromën ‘Ramsay Hunt’ – Justin Bieber zbulon për fansat procesin e shërimit nga sëmundja

Yjet
Pesëmbëdhjetë videot më të shikuara në histori të YouTube për vitin 2022

Pesëmbëdhjetë videot më të shikuara në histori të YouTube për vitin 2022

Muzikë