LAJMI I FUNDIT:

Hailey Bieber modelon linjën e re të nusërisë së “Victoria’s Secret”, mes thashethemeve për një ndarje mes saj dhe Justin Bieber

Hailey Bieber modelon linjën e re të nusërisë së “Victoria’s Secret”, mes thashethemeve për një ndarje mes saj dhe Justin Bieber

Hailey Bieber i është bashkuar radhës së modeleve me emra të mëdhenj që kanë punuar për “Victoria’s Secret”.

Themeluesja e “Rhode Beauty”, 27vjeçe, modeloi për ‘Bridal Shop’ të markës së rihapur në fotografitë e postuara në faqen e saj në Instagram të mërkurën.

Në një pamje, vajza e aktorit Stephen Baldwin kishte veshur një mantel të bardhë të shkurtë, ndërsa flokët e saj brune ishin të stiluara me një pjesë anësore dhe volum të madh, shkruan DailyMail.


Ajo tregoi buzëqeshjen e saj në një tjetër fotografi ku mbante një filxhan kafeje të bardhë.

Hailey modeloi gjithashtu edhe një set sytjenash dhe pantallonash.

Një pamje tjetër shfaqte gjoksin dhe anët e të brendshmeve që dilnin nga xhinset e saj të zbërthyera, ndërsa ajo dukej shumë e lezetshme me një palë syze dielli që ajo është parë shpesh duke i mbajtur.

Hailey është e martuar me Justin Bieber, 30 vjeç, që nga viti 2018, por çifti më parë i bashkuar nuk janë parë shumë bashkë gjatë muajit të kaluar. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Butrint Avdyli

"Mirë se vjen në Kosovë" - Bebe Rexha pritet nga presidentja Osmani

Magazina
Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Magazina
Modelja shqiptare, Kleofina Pnishi fejohet me futbollistin e njohur francez Benjamin Pavard

Modelja shqiptare, Kleofina Pnishi fejohet me futbollistin e njohur francez Benjamin Pavard

Magazina
Pas mbërritjes në Kosovë, Bebe Rexha takohet me stilistin Valdrin Sahiti

Pas mbërritjes në Kosovë, Bebe Rexha takohet me stilistin Valdrin Sahiti

Magazina
Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Magazina
Kalo në kategori