LAJMI I FUNDIT:

Hailey Bieber tregon me kranari barkun në rritje, gjatë një daljeje me Justin, pas lajmeve të shtatzënisë

Hailey Bieber tregon me kranari barkun në rritje, gjatë një daljeje me Justin, pas lajmeve të shtatzënisë

Shtatzënja Hailey Bieber e ekspozoi barkun e saj e saj në rritje, teksa doli me bashkëshortin Justin Bieber të enjten, pothuajse një javë pasi njoftuan lajmin e shtatzënisë.

Modelja mahnitëse, 27 vjeçe, e cila thuhet se është gjashtëmuajshe së bashku me fëmijën e parë të çiftit – eci përkrah krijuesit të hitit “Love Yourself”, 30 vjeç, teksa dilnin nga një ndërtesë zyre në Beverly Hills.

Bukuroshja bionde ka shfaqur barkun e saj të zhveshur me një bluzë të bardhë elegante dhe xhinse të zbehura, të plotësuar me një pallto të errët për një pamje elegante por të rastësishme, shkruan DailyMail.


Justin vendosi një xhup të gjelbër dhe pantallona të gjera, duke mbajtur një profil të ulët me një kapelë bejsbolli të ulur poshtë.

Dalja pason zbulimin e fundit të Hailey për dëshirat e saj më të mira për ushqim gjatë shtatzënisë së saj të parë.

Ylli shkoi në Instagramin e saj për të ndarë një fotografi të sallatës me vezë me salcë të nxehtë.

Ajo shtoi me shaka: “Dhe jo, nuk ju lejohet të gjykoni!!”

Bieber e përshkroi kombinimin e pazakontë të ushqimit si ‘aktualisht dëshira ime më e madhe’.

Hailey dhe Justin i kënaqën fansat e tyre duke shpërndarë postime identike në Instagram për të njoftuar lajmin e shtatzënisë. /Telegrafi/