LAJMI I FUNDIT:

Fansat kanë një teori konspirative ‘të çmendur’ për emrin e fëmijës së Hailey Bieber-it, Selena Gomez nuk do të jetë e lumtur

Fansat kanë një teori konspirative ‘të çmendur’ për emrin e fëmijës së Hailey Bieber-it, Selena Gomez nuk do të jetë e lumtur

Fansat e Justin dhe Hailey Bieber kanë dalë me një sërë teorish konspirative të çuditshme, pas njoftimit të çiftit se ata janë në pritje të fëmijës së tyre të parë së bashku.

Që kur dyshja u martuan për herë të parë, spekulimet kanë qenë të shumta se kur mund të njoftojnë se janë në pritje të një fëmije së bashku.

Dhe më 9 maj, spekulimet e fansave më në fund u ndalën kur dyshja konfirmuan se ata ishin në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Ndërsa fansat janë, natyrisht, shumë të lumtur për prindërit që do të bëhen së shpejti, disa kanë spekuluar gjithashtu se si Selena Gomez e ka marrë lajmin.

Për ata që nuk e dinë, Justin Bieber dhe Selena Gomez janë takuar dhe jashtë midis 2010 dhe 2018.

Dhe tani fansat kanë spekuluar për emrin e fëmijës, me një teori që mendon se si mund të shkonin gjërat nëse çifti zgjidhte një emër në veçanti.

Ky është emri ‘Emory’, që do të thotë se fëmija i palindur do të quhej Emory Bieber.

Njerëzit që kanë mbajtur krah për krah lidhjen e mëparshme të Justin me Selenën mund të kujtojnë se Selena më parë ishte shprehur se i pëlqente ideja për ta quajtur një fëmijë të ardhshëm me këtë emër.

Në një event në 2010, Gomez tha: “Më pëlqen Emory. Që është EMORY. Vendos mbiemrin e burrit tim, Po, ‘Emory Bieber’.”

Aludimi se ajo mund të kishte pritur të martohej dhe të kishte fëmijë me Bieber nuk ka humbur nga fansat as 14 vjet më vonë.

Tani, fansat kanë bërë shaka se Justin dhe Hailey do të kishin një erë të keqe nëse tani do të vendosnin ta quanin fëmijën e tyre Emory. /Telegrafi/