LAJMI I FUNDIT:

Hailey Bieber shfaqet me një dukje të pazakontë, teksa bashkohet me bashkëshortin Justin në Coachella

Hailey Bieber shfaqet me një dukje të pazakontë, teksa bashkohet me bashkëshortin Justin në Coachella

Ata janë një nga çiftet më të njohur të showbiz-it në botë.

Pra, natyrshëm, Hailey dhe Justin Bieber ishin fytyra të spikatura në Coachellan e mbushur me yje në fundjavë, me dyshen që dilnin me stil të çuditshëm së bashku me shoqen e saj Justine Skye, menjëherë pasi dy të fundit ishin ngjitur në skenë.

Modelja, 27 vjeçe, zgjodhi një pamje të çuditshme, e përbërë nga një kapele bejsbolli dhe një xhaketë nën një shall leopardi të mbështjellë rreth kokës së saj, shkruan DailyMail.


Këngëtari i “Sorry” ndërkohë shkoi për një pamje të lirshme me një bluzë të thjeshtë dhe pantallona krem me një kapele bejsbolli për të mbajtur veten të qetë.

Justine dukej atraktive në ansamblin që kishte veshur në skenë, i përbërë nga një xhaketë lëkure me rimel dramatik blu në sy.

Hailey dukej si gruaja krenare dhe shoqja më e mirë, teksa shkoi në Instagram për të ndarë videot e Justin dhe Justine duke dalë në skenë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Butrint Avdyli

"Mirë se vjen në Kosovë" - Bebe Rexha pritet nga presidentja Osmani

Magazina
Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Magazina
Modelja shqiptare, Kleofina Pnishi fejohet me futbollistin e njohur francez Benjamin Pavard

Modelja shqiptare, Kleofina Pnishi fejohet me futbollistin e njohur francez Benjamin Pavard

Magazina
Pas mbërritjes në Kosovë, Bebe Rexha takohet me stilistin Valdrin Sahiti

Pas mbërritjes në Kosovë, Bebe Rexha takohet me stilistin Valdrin Sahiti

Magazina
Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Magazina
Kalo në kategori