LAJMI I FUNDIT:

Hailey Bieber duket elegante me një xhaketë dhe geta të tejdukshme, në fotografitë e fundit

Hailey Bieber duket elegante me një xhaketë dhe geta të tejdukshme, në fotografitë e fundit

Hailey Bieber dukej mahnitëse në një seri fotografish që ndau në Instagram të shtunën.

Në disa fotografi, modelja 27 vjeçe, dukej elegante, ndërsa u shfaq me një xhakete të zezë dhe e kombinoi atë me një minifund të vogël.

Ajo vuri në pah këmbët e saj të gjata me geta të zeza dhe një palë taka, siç shihet në fotografitë e saj duke pozuar në një banjë masive dhe luksoze.


Ajo dëshmoi se diamantet janë miku më i mirë i një vajze, duke vënë në pah një gjerdan mahnitës dhe disa unaza.

Ajo ndau gjithashtu një ‘selfie’ në pasqyrë, duke treguar unazën e saj të martesës, mes thashethemeve për një përçarje mes saj dhe bashkëshortit të saj Justin Bieber. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

Magazina
Ka kushtuar mbi 600 milionë dollarë - dasma e shumëpërfolur e djalit të miliarderit indian ku të ftuar janë shumë VIP

Ka kushtuar mbi 600 milionë dollarë - dasma e shumëpërfolur e djalit të miliarderit indian ku të ftuar janë shumë VIP

Magazina
Robert Berisha bën thirrje përmes rrjeteve sociale: Ejani në Shqipëri, lirë a shtrenjtë ky është vendi ynë

Robert Berisha bën thirrje përmes rrjeteve sociale: Ejani në Shqipëri, lirë a shtrenjtë ky është vendi ynë

Magazina
Melisa Pamuk ndan fotografitë e para nga martesa me Yusuf Yazici në Paris

Melisa Pamuk ndan fotografitë e para nga martesa me Yusuf Yazici në Paris

Magazina
Ben Affleck dhe Jennifer Lopez më në fund shesin shtëpinë, mes thashethemeve për divorc

Ben Affleck dhe Jennifer Lopez më në fund shesin shtëpinë, mes thashethemeve për divorc

Magazina
Beatrix Ramosaj shkëlqen në bikini: Një pamje joshëse dhe fantastike

Beatrix Ramosaj shkëlqen në bikini: Një pamje joshëse dhe fantastike

Magazina
Kalo në kategori