LAJMI I FUNDIT:

Hailey Bieber mahnit me fizikun e saj, teksa modelon bikini të “Victoria’s Secret”

Hailey Bieber mahnit me fizikun e saj, teksa modelon bikini të “Victoria’s Secret”

Hailey Bieber dukej e sigurt, teksa shihej në fotografitë e reja të postuara në faqen e “Victoria’s Secret” në Instagram të hënën në mëngjes.

Modelja bionde nga Arizona ka shfrytëzuar në maksimum një bikini blu me rripa dhe shkëlqyeshëm, që nxirrte në pah figurën e saj fantastike.

Vajza 27-vjeçare ngriti krahët për të treguar barkun e saj me rroba banje të guximshme të markës së të brendshmeve, shkruan DailyMail.


Në mbishkrimin e postimit lexohej: “Provimet mund të presin—ju meritoni një pushim pranvere. Dukuni të lezetshme, pavarësisht se cili është destinacioni juaj.”

Ky postim vjen në mes të një drame familjare që përfshin Hailey-n, bashkëshortin e saj të yllit të pop-it, Justin dhe babain e saj, aktorin Stephen.

Thuhet se Hailey nuk është e lumtur që babai i saj ndau se ajo dhe bashkëshorti i saj kishin nevojë për “lutje” për martesën e tyre.

TMZ ka raportuar se Hailey dhe bashkëshorti i saj Justin, 30 vjeç, po merren me një çështje private për të cilën e di babai i saj. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Butrint Avdyli
Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Magazina
Katy Perry shfaqet gjysmë e zhveshur për skenat provokative të videoklipit të ri

Katy Perry shfaqet gjysmë e zhveshur për skenat provokative të videoklipit të ri

Magazina
Pas mbërritjes në Kosovë, Bebe Rexha takohet me stilistin Valdrin Sahiti

Pas mbërritjes në Kosovë, Bebe Rexha takohet me stilistin Valdrin Sahiti

Magazina
Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Magazina
Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy sjellin këngën “Vaj Vaj”

Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy sjellin këngën “Vaj Vaj”

Magazina
Kalo në kategori