LAJMI I FUNDIT:

Yjet në Super Bowl 2024: Beyonce, Jay-Z, Lady Gaga, Taylor Swift, Kim Kardashian, Ariana Grande dhe Justin Bieber kryesojnë në listën e madhe

Yjet në Super Bowl 2024: Beyonce, Jay-Z, Lady Gaga, Taylor Swift, Kim Kardashian, Ariana Grande dhe Justin Bieber kryesojnë në listën e madhe

Yje të panumërt u mblodhën në stadiumin Allegiant në Las Vegas të dielën për të parë Super Bowl LVIII.

Beyonce iu bashkua bashkëshortit Jay-Z në ngjarjen sportive të mbushur me yje, ku gjithashtu panë të ftuar duke përfshirë Lady Gaga, Taylor Swift, Kim Kardashian, Justin Bieber dhe Ariana Grande, teksa dëshmuan fitoren e “Kansas City Chiefs” kundër “San Francisko 49ers”.

Beyonce, e cila publikoi dy këngë të reja surprizë gjatë Super Bowl-it, u shfaq me një xhaketë të zezë dhe i kishte lëshuar flokët saj bionde në valë të mëdha, shkruan DailyMail.

Ndërkohë Jay kishte një xhaketë shumëngjyrëshe NFL dhe syze dielli të zeza. Dyshja superstare solli gjithashtu vajzat e tyre Blue Ivy, 12 vjeçe dhe vajzën e parë rrallë Rumi, gjashtëvjeçe, për të shijuar argëtimin.
“Kansas City Chiefs” përfundimisht mundi “San Francisco 49ers”, 25-22, teksa Patrick Mahomes hodhi një pasim fitues prej tre metrash për Mecole Hardman në kohën shtesë.

Lady Gaga dukej shumëngjyrësh me grim rozë rreth syve të saj, teksa bënte tifo për San Franciscon e veshur me një xhaketë “Niners”.

Swift, brohorisi të dashurin e saj Travis Kelce nga një suitë VIP, ku asaj iu bashkuan një numër miqsh, duke përfshirë Blake Lively dhe Ice Spice.

Kim rrezikoi një përplasje të vështirë me armiken e saj Taylor, ndërsa mbërriti në ngjarje me një xhaketë lëkure të zezë dhe kapelë të zezë.

Justin kishte veshur një bluzë ngjyrë kafe dhe një kapele, dhe u pa duke biseduar me gruan e tij, e cila kishte veshur një pallto mbi një bluzë të bardhë dhe xhinse blu.

Ariana kishte veshur një xhaketë lëkure të zezë dhe pantallona, së bashku me syze dielli ari. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Magazina
Tre banorë të rinj futen brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania

Tre banorë të rinj futen brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania

Magazina
Babi ishte i vetmi që sillte bukën në shtëpi, vëllai shkonte në shkollë me këpucët e mamit

Babi ishte i vetmi që sillte bukën në shtëpi, vëllai shkonte në shkollë me këpucët e mamit" - Rrëfimi tejet prekës i Egla Cenos

Magazina
Ciara tregon trupin e jashtëzakonshëm 10 javë pas lindjes, në “SAG Awards 2024”

Ciara tregon trupin e jashtëzakonshëm 10 javë pas lindjes, në “SAG Awards 2024”

Magazina
Avokatja deklaron: Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj po divorcohen për të shpëtuar pasurinë

Avokatja deklaron: Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj po divorcohen për të shpëtuar pasurinë

Magazina
Ashley Graham duket sensacionale me një korse të zezë, në shfaqjen “Dolce & Gabbana” në Javën e Modës në Milano

Ashley Graham duket sensacionale me një korse të zezë, në shfaqjen “Dolce & Gabbana” në Javën e Modës në Milano

Magazina
Kalo në kategori