LAJMI I FUNDIT:

Selena Gomez thotë se prej kohësh kishte planifikuar që të adoptonte një fëmijë

Selena Gomez thotë se prej kohësh kishte planifikuar që të adoptonte një fëmijë

Selena Gomez si duket e kishte në plan që moti të krijonte familje, edhe para se Justin Bieber dhe Hailey Bieber të ndanin lajmin se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Ylli i serisë “The Only Murders in the Building”, zbuloi së fundmi se kishte planifikuar të adoptonte një fëmijë vetë, nëse nuk do ta kishte partnerin e duhur në moshën 35-vjeçare, shkruan DailyMail.

“Unë isha vetëm për pesë vjet dhe u mësova vërtet me të”, tha Gomez.


Foto: Selena Gomez dhe Benny Blanco / DailyMail

“Shumë njerëz kanë frikë të mbesin vetëm dhe ndoshta e kam torturuar vetën në kokën time për dy vite, kur kam qenë vetëm dhe më pas e pranova”, deklaroi artistja.

“Më pas bëra një plan, sipas të cilit do të adoptoja një fëmijë në moshën 35-vjeçare nëse nuk do të kisha takuar askënd”, tha ajo.

Foto: Selena Gomez dhe Benny Blanco / DailyMail

Selena Gomez, aktualisht është në lidhje me muzikantin Benny Blanco, me të cilin ka nisur romancën vitin e kaluar.

Deklarata rreth krijimit të familjes nga këngëtarja dhe aktorja e njohur vjen vetëm disa javë pasi Justin Bieber dhe Hailey bënë të ditur se janë në pritje të ëmbël. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Rrëfeu se djali i vuan nga autizmi dhe se ka parë që një kohë, Meriton Mjekiqi i bën dedikimin emocionues për ditëlindje

Rrëfeu se djali i vuan nga autizmi dhe se ka parë që një kohë, Meriton Mjekiqi i bën dedikimin emocionues për ditëlindje

Magazina
Njoftoi pensionimin nga kombëtarja e Zvicrës, Fatmir Spahiu i drejtohet Shaqirit: Faleminderit për përfaqësimin e dinjitetshëm

Njoftoi pensionimin nga kombëtarja e Zvicrës, Fatmir Spahiu i drejtohet Shaqirit: Faleminderit për përfaqësimin e dinjitetshëm

Magazina
E martuar me një biznesmen të famshëm italian? Ku ndodhet tani zeshkania që u fotografua me Rike Roçin në stadium

E martuar me një biznesmen të famshëm italian? Ku ndodhet tani zeshkania që u fotografua me Rike Roçin në stadium

Magazina
Melania Trump thyen heshtjen pas tentativës për vrasjen e Donald Trump

Melania Trump thyen heshtjen pas tentativës për vrasjen e Donald Trump

Magazina
Cozman thyen heshtjen, zbulon nëse është rikthyer me Tunën

Cozman thyen heshtjen, zbulon nëse është rikthyer me Tunën

Magazina
“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

Magazina
Kalo në kategori