LAJMI I FUNDIT:

Selena Gomez reagon ndaj lajmeve të shtatzënisë së Justin dhe Hailey Bieber me një postim sfidues

Selena Gomez reagon ndaj lajmeve të shtatzënisë së Justin dhe Hailey Bieber me një postim sfidues

Selena Gomez duket se ka reaguar ndaj njoftimit të Justin dhe Hailey Bieber se janë në pritje të një fëmije së bashku.

Që kur Justin Bieber dhe Hailey Bieber njoftuan se do të martoheshin, ka pasur shumë spekulime nëse dhe kur mund të njoftojnë se janë në pritje.

Pas shumë spekulimeve, dje dyshja njoftuan se Hailey është vërtet shtatzënë dhe se janë në pritje të fëmijës së tyre të pare.


Duke postuar në faqet e tyre në Instagram, ata postuan njoftimin e lumtur, ku secili i shkruan postimit thjesht duke etiketuar tjetrin.

Hailey kishte veshur një fustan të bardhë të gjerë që të kujtonte një fustan nusërie.

Foto: Selena Gomez/Instagram

Në një imazh, dyshja pozojnë së bashku, me Hailey që tregon barkun e saj të vogël në rritje.

Selena Gomez që atëherë ka bërë një postim të sajin në faqen e saj në Instagram.

Për ata (disi) që nuk e dinë, Selena dhe Justin dikur ishin çifti ‘It’ i Hollivudit, me ta që takoheshin midis 2010-2018.

Gjithsesi, menjëherë pas njoftimit të shtatzënisë së Bieber-it, Selena postoi një fotografi të saj me të dashurin aktual Benny Blanco, si dhe duke iu referuar emisionit të saj të ardhshëm të gatimit që transmetohet në Max.

Ndërsa ylli i Disney nuk i ka adresuar drejtpërdrejt lajmet e lumtura të çiftit, kjo nuk i ka penguar disa që të spekulojnë kohën e storjeve të saj në Instagram. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Bebe Rexha lartëson Kosovën: 24 orët e mia të para këtu kanë qenë një ëndërr

Bebe Rexha lartëson Kosovën: 24 orët e mia të para këtu kanë qenë një ëndërr

Magazina
Bebe Rexha takohet edhe me Sellmën e Kacin, flet shqip me ta

Bebe Rexha takohet edhe me Sellmën e Kacin, flet shqip me ta

Magazina
Kleofina Pnishi - kush është bukuroshja nga Kosova që ia rrëmbeu zemrën dhe u fejua me yllin e Interit?

Kleofina Pnishi - kush është bukuroshja nga Kosova që ia rrëmbeu zemrën dhe u fejua me yllin e Interit?

Magazina

"Ju djema jeni nga Kosova?", momenti kur Bebe Rexha befasohet nga të rinjtë shqiptarë që i dhuruan tapetin e veçantë

Magazina
Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Magazina
Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Butrint Avdyli
Kalo në kategori