0Shares

Justin Timberlake raportohet se dëshiron t’i futet biznesit me këngëtaren Rihanna.

Këngëtari, i cili po bën karrierë si aktor së fundmi, duket se ka plane të mëdha për ta shndërruar veten në një modul të teknologjisë, dhe është i vendosur ta përfshijë Rihannan në ringjalljen e rrjetit social MySpace. Megjithatë, gruaja e tij Jessica Biel, nuk është fort e kënaqur me këto lëvizje të Justin.

“Jessica ka dyshimet e saj sa i takon besnikërisë së Justin, dhe kur e di se ai po i rrotullohet Rihannas, kjo e bën atë nervoze. Ajo i ka thënë Justin se dëshiron ai të shmangë negociatat me RiRi një-në-një dhe t’ia lërë ato stafit të tij të biznesit, por kjo nuk është mënyra se si Justin punon”.

“Ai dëshiron ta joshë Rihannan në MySpace duke sponsorizuar koncertet e saj. Ai i është qasur asaj së fundi me propozimin për t’ia hequr një pesë të presionit të biznesit nga shpatullat e saj. Por ajo çfarë ai vërtet dëshiron është të sjellë projektet e saj të biznesit online – por edhe fansat e saj – në MySpace”, ka thënë burimi. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)