0Shares

Loja “mos u nxeh” është projektuar për të nevrikosur për ata që e luajnë, e pikërisht këtë lojë banorët kanë vendosur që ta luajnë.

Në kushtet e shtëpisë ata kanë filluar edhe të plotësojnë ato çfarë u duhet duke përcaktuar edhe dënime apo rregulla argëtuese që duhet gjatë lojës.

Do të nevrikoset njeri, apo se kush do jetë banori që do të shpallet fitues mbetet për t’u parë në vijimësi.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)