0Shares

Duket se ministri Memli Krasniqi ka respekt të veçantë për shoqërinë e tij.

Ai ka befasuar një nga miqt e mirë të tij, menaxherin e Babastars, Dekorim Sahitin.

Lajmet e fundit nga Babastars Lajmet e fundit nga Babastars

Ministri i Bujqësisë është përkujdesur që me një shamapnjë Louis Roederer të befasojë një nga pronarët e Zone Club.

Shampanjë presidenciale…

“O tu rrit nera daja minister Memli”, ka shkruar Dekori në rrejtin social Instagram.

Memli Krasniqi shpesh gjenë kohën në mesin e angazhimeve që të takoj miqt e tij të mirë dhe kështu edhe t’i befasojë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)