0Shares

Pakkush e ka ditur që kishte një histori dashurie, megjithatë, ja ku na vjen lajmi i martesës.

Artisti i njohur shqiptar i ka dhënë fund beqarisë pak ditë më parë, në një ceremoni private martese.

Por, ajo që është surpriza më e madhe e kësaj historie është vajza që i ka fituar zemrën. Ajo është nga Tokio dhe është një pianiste e famshme.

Violinisti virtuoz, Tedi Papavrami ka gjetur dashurinë përkrah vajzës së quajtur Maki Okada. 45-vjeçari ka publikuar në rrjetet sociale lajmin e martesës dhe një foto me bashkëshorten e tij.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)