0Shares

Klubi më i madh i natës, Zone Club, do të përmbyllë edicionin e dimrit me një mbrëmje të jashtëzakonshme.

Në partneritet me WinMusicFreedom, Zone Club mirëpret Mriko Logon dhe Alban Hi-Dini në super performanca që pritet të shoqërojnë të pranishmit atë natë.

Pritet të jetë kjo një lamtumirë speciale për të gjithë adhuruesit e klubit më të madh në vend, ku edhe vet klubi ka falënderuar të gjithë ata që ishin prezentë në netët plot festë.

“Një lamtumirë nga sezona e dimrit dhe një mirë se ardhje e ngrohtë e sezonës së verës, ku Zone Club rikthehet me evente magjike si kurrë më parë. Shihemi së shpejti”, ka mbyllur kështu konfirmin e mbrëmjes së madhe për mbylljen e sezonit të dimrit një nga pronarët e Zone Club, Dekorim Sahiti.

Zone Club realizoi një seri eventesh spektakolare gjatë gjithë stinës së dimrit, duke sjellë emrat më kulminatë të skenës vendore dhe ndërkombëtare. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)