0Shares

Bukuroshja amerikane, Kim Kardashian, ka realizuar një sesion më të ri fotografik, ku shfaqet mjaft provokuese.

Ylli televiziv ka pozuar për revistën franceze Factice, ku shfaqet me të brendshme dhe e mbështjellë me peliçe luksoze. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)