0Shares

Genta Ismajli ka mohuar thashethemet e kohëve të fundit që thoshin se ajo ka bërë ndërhyrje në buzë.

Gjatë një interviste për suplementin Thash&Them, krijuesja e hitit “Ole ole”, është përgjigjur shkurt kur është pyetur nëse janë të vërtetë zërat se ka bërë ndërhyrje në buzë: “Aspak”.

Këngëtarja, po ashtu, ka mohuar të ketë bërë ndonjë intervenim tjetër estetik në trupin e saj.

Sa i përket anës sentimentale, ajo ka thënë se ende nuk ekziston një mashkull që ka arritur t’ia fitojë zemrën. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)