0Shares

Ikona e muzikës, Sir Elton John, është bërë baba për të dytën herë, raportojnë mediat amerikane.

Këngëtari gej dhe partneri i tij David Furnish e kanë zgjeruar familjen pasi vajza surrogate e fëmijës së tyre ka lindur fëmijën e dytë të çiftit, raporton shtojca Page Six e New York Post.

Dyshja raportohet se janë mbështetur në të njëjtën vajzë e cila lindi fëmijën e tyre të parë, Zachary, në Ditën e Krishtlindjeve dy vite më parë (25 dhjetor 2010).

Femra, identiteti i të cilës vazhdon të mbetet sekret, besohet se ka rënë në kontakt me dyshen përmes një qendre surrogate prindërore në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)