0Shares

Krahas të qenit e suksesshme në muzikë, Dua Lipa kujdeset që të ndërtojë një imazh të kompletuar.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka ardhur me një set fotografik për V Magazine.

Në një pozë, Dua vjen e zhveshur në pjesën e sipërme

Ajo ka pozuar para aparatit të Mario Testinos, ndërsa pos që shfaqet me fustane dhe veshje, në një fotografi, Dua vjen e zhveshur në pjesën e sipërme.

Më poshtë mund t’i shikoni disa prej fotografive nga ky set. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)