0Shares

Superylli i tinejxherëve, Justin Bieber, ka nxitur reagime pasi gjatë fotografimit e ka kapur për gjoksi një fanse që ishte nën moshën madhore.

Këngëtari kanadez e ka përqafuar, e ka kapur për gjoksi dhe e ka puthur vajzën e re gjatë një evenimenti në Miami.

Fotografia fillimisht u publikua në BieberFever.com, por shumë shpejtë u largua. Ndërkaq, përfaqësuesi i tij ka mohuar se 18-vjeçari ka bërë një veprim të tillë përkundër ekzistimit të dëshmisë.

“Diçka e tillë nuk ka ndodhur”, ka thënë përfaqësuesi i këngëtarit për EOnline. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)