0Shares

Beyonce është shfaqur jashtëzakonisht seksi në një video të xhiruar në prapaskenat e fotosesionit të saj për GQ, ku ajo për pak sa nuk shfaqi gjinjt.

Në një video të xhiruar në prapaskenë të fotosesionit të saj për revistën GQ, ylli shihet duke vallëzuar e mbështetur në mur, teksa fotografi Terry Richardson mezi priste ta fotografonte.

Ajo duket e mbuluar nga një xhaketë e bardhë, e cila vështirë se arriti të mbulojë pjesët intime të këngëtares. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)