0Shares

“We doin this” quhet projekti më i ri muzikor i reperëve të labelit Babastars.

Anëtari i ri i këtij labeli, Cozman, ka realizuar një këngë në bashkëpunim me Agon Amiga (Agon Sylejmani) dhe Skivi (Visar Shala).

Produksioni “Think Creative” është angazhuar për realizimin e videoklipit. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)