0Shares

Modelja e njohur, Vildane Zeneli, është rikthyer me imazhet e saja që marrin pëlqime të shumta sidomos nga gjinia e fortë.

Shqiptarja e famshme ka publikuar një ‘selfie’ në rrjetet sociale për të vënë në pah bukurinë e saj.

Bukuroshja ka vënë në plan të parë gjoksin e bujshëm.

Në plan të parë gjoksi (Instagram)

Më poshtë jua sjellim disa imazhe të tjera të publikuara në Instagram, të cilat nuk e lënë askënd të qetë.

Vildania rikthehet me pozat joshëse (Foto) Vildania rikthehet me pozat joshëse (Foto)

Natyrisht se format trupore janë në plan të parë në këto imazhe. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)