0Shares

Afërdita Dreshaj është shndërruar në babadimër për xhirimet e reklamës më të re të Birra Tirana.

Modelja shqiptare, ka bërë të ditur se ajo përsëri do të jetë pjesë e reklamës së Birra Tirana.

Pasi që jemi në fundvit, edhe Afërdita ka zgjedhur të shndërrohet në një seksi babadimër.

Xhirimet e reklamës tashmë kanë filluar, dhe shumë shpejt do të lansohet në treg. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)