0Shares

Nuk ka shumë kohë që është lansuar kënga, dhe shumë shpejt u bë hit. Klipi i “Ngoje zemrën tem”, kënga e fundit e rep-grupit KAOS, tashmë është i gatshëm dhe do të publikohet ditën e enjte në orën në kanalin zyrtar të tyre në YouTube.

Videoklipi është punuar nga “EMF Creative”, dhe neve na mbetet të shohim çfarë kanë përgatitur grupi kësaj radhe.

Kaos janë një prej grupeve më të pëlqyera në vendin tonë, që fuqishëm kanë goditur industrinë e hip hopit me dy hitet "Ngoje Zemrën Tem" dhe "Big Love", në një moment kur hip hop artistët tjerë po bëhen gati për albumet që pritet të dalin në pranverën e vonshme./Telegrafi/Dukagjini.com/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)