LAJMI I FUNDIT:
Virgil van Dijk

Virgil van Dijk

493 Artikuj

Sonte mbahet ceremonia për çmimin prestigjioz ‘Topi i Artë’, lista me 30 të nominuarit dhe favoriti kryesor për ta fituar atë

Sonte mbahet ceremonia për çmimin prestigjioz ‘Topi i Artë’, lista me 30 të nominuarit dhe favoriti kryesor për ta fituar atë

Ndërkombëtare
Van Dijk ia doli ta neutralizonte Haalandin: Tifozët thonë se holandezi e ‘futi në xhep’ norvegjezin

Van Dijk ia doli ta neutralizonte Haalandin: Tifozët thonë se holandezi e ‘futi në xhep’ norvegjezin

Premier League
Formaconi i kombinuar për derbin mes Liverpoolit dhe Manchester City: Kush përfshihet, kush mbetet jashtë

Formaconi i kombinuar për derbin mes Liverpoolit dhe Manchester City: Kush përfshihet, kush mbetet jashtë

Premier League
Van Dijk tregon se si të ndalohet Haalandi dhe pranon se sulmuesi i Man City u jep ankthe mbrojtësve

Van Dijk tregon se si të ndalohet Haalandi dhe pranon se sulmuesi i Man City u jep ankthe mbrojtësve

Premier League
Shqetësime te Liverpooli për situatën e Van Dijk

Shqetësime te Liverpooli për situatën e Van Dijk

Premier League
Formacioni më i mirë i UEFA për Ligën e Kampionëve ka rrjedhur në media – dominojnë Real Madridi dhe Liverpooli, mungon Mo Salah

Formacioni më i mirë i UEFA për Ligën e Kampionëve ka rrjedhur në media – dominojnë Real Madridi dhe Liverpooli, mungon Mo Salah

Liga e Kampionëve
Pasi u poshtërua nga Sancho, Milner konfrontohet me Van Dijk në derbin e madh anglez

Pasi u poshtërua nga Sancho, Milner konfrontohet me Van Dijk në derbin e madh anglez

Premier League
Van Dijk me mesazh për Darwin Nunez, pas kartonit të kuq

Van Dijk me mesazh për Darwin Nunez, pas kartonit të kuq

Premier League
Zbulohen 30 kandidatët për Topin e Artë – Benzema favorit, mungon Messi, por jo Ronaldo

Zbulohen 30 kandidatët për Topin e Artë – Benzema favorit, mungon Messi, por jo Ronaldo

Ndërkombëtare
Nga Alisson te Alexander-Arnold dhe Haaland – Formacioni më i vlefshëm aktualisht në Ligën Premier

Nga Alisson te Alexander-Arnold dhe Haaland – Formacioni më i vlefshëm aktualisht në Ligën Premier

Premier League
Van Dijk: Spekulimet për kontratën ndikuan në formën e Salah

Van Dijk: Spekulimet për kontratën ndikuan në formën e Salah

Premier League
Van Dijk e ngrit në qiell Darwin Nunezin: Ai është një fenomen, por duhet të mësoj nga Firmino

Van Dijk e ngrit në qiell Darwin Nunezin: Ai është një fenomen, por duhet të mësoj nga Firmino

Premier League
Van Dijk vlerëson lart Haalandin: Do t’ua bëjë të vështirë jetën mbrojtësve në Ligën Premier

Van Dijk vlerëson lart Haalandin: Do t’ua bëjë të vështirë jetën mbrojtësve në Ligën Premier

Premier League
Nga blerjet e mëdha të verës, Haaland dhe Nunez deri te Neymar, Mbappe dhe Ronaldo – 100 transferimet më të shtrenjta të të gjitha kohërave

Nga blerjet e mëdha të verës, Haaland dhe Nunez deri te Neymar, Mbappe dhe Ronaldo – 100 transferimet më të shtrenjta të të gjitha kohërave

Ndërkombëtare
Nga Maguire te Van Dijk, Dias dhe Militao – 10 qendërmbrojtësit më të shtrenjtë në historinë e futbollit

Nga Maguire te Van Dijk, Dias dhe Militao – 10 qendërmbrojtësit më të shtrenjtë në historinë e futbollit

Ndërkombëtare
Marca zgjedh formacionin më të mirë të sezonit – dominojnë lojtarët nga Real Madridi

Marca zgjedh formacionin më të mirë të sezonit – dominojnë lojtarët nga Real Madridi

Ndërkombëtare
Dita kur Crystal Palace e refuzoi Van Dijkun për pesë milionë funte, sepse ishte “shumë i ngadaltë”

Dita kur Crystal Palace e refuzoi Van Dijkun për pesë milionë funte, sepse ishte “shumë i ngadaltë”

Premier League
Transferimet më të mira të të gjitha kohërave të Liverpoolit: Nga Dalglish te Salah e Van Dijk – 10 lojtarë që bë historinë në klub

Transferimet më të mira të të gjitha kohërave të Liverpoolit: Nga Dalglish te Salah e Van Dijk – 10 lojtarë që bë historinë në klub

Premier League
Zgjidhen lojtari dhe formacioni më i mirë i vitit në Ligën Premier – dominojnë emrat nga Liverpooli dhe Man City

Zgjidhen lojtari dhe formacioni më i mirë i vitit në Ligën Premier – dominojnë emrat nga Liverpooli dhe Man City

Shkumbin Pireva
Kush janë të nominuarit dhe kur është ceremonia e ndarjes së çmimeve për ‘Lojtarin e Vitit’ në Ligën Premier?

Kush janë të nominuarit dhe kur është ceremonia e ndarjes së çmimeve për ‘Lojtarin e Vitit’ në Ligën Premier?

Premier League
UEFA publikon formacionin e sezonit 2021/22 në Ligën e Kampionëve

UEFA publikon formacionin e sezonit 2021/22 në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Finalja e Ligës së Kampionëve: Të dashurat bukuroshe që iu rrinë në krahë lojtarëve të Real Madridit dhe Liverpoolit

Finalja e Ligës së Kampionëve: Të dashurat bukuroshe që iu rrinë në krahë lojtarëve të Real Madridit dhe Liverpoolit

Yjet
Van Dijk zgjedh ekipin e tij të ëndrrave me pesë lojtarë – nuk përfshihen Messi dhe Ronaldo

Van Dijk zgjedh ekipin e tij të ëndrrave me pesë lojtarë – nuk përfshihen Messi dhe Ronaldo

Ndërkombëtare
Tuchel: Kante është Salah, Mbappe dhe Van Dijk i Chelseat

Tuchel: Kante është Salah, Mbappe dhe Van Dijk i Chelseat

Premier League