LAJMI I FUNDIT:

Shkëlqen Van Dijk: Notat e lojtarëve, Liverpool 2-0 Wolves

Shkëlqen Van Dijk: Notat e lojtarëve, Liverpool 2-0 Wolves

Liverpooli ka marr një fitore të rëndësishme ndaj Wolves me rezultat 2-0 në kuadër të ndeshjes së mbetur të javës së shtatë të Ligës Premier.

Reklama

Virgil van Dijk dhe Mohamed Salah shënuan golat në këtë fitore të Reds.

Lojtari më i mirë në ndeshje ishte Van Dijk me notën 8.0.

Pas tij ishin Trent Alexander Arnold dhe Konstantinos Tsimikas me notën 7.6.

Më i dobëti në fushë ishet Nelson Semedo me notën 6.3.

Notat e lojtarëve të Liverpoolit dhe Wolvesit

 /Telegrafi/