LAJMI I FUNDIT:
Liverpool

Liverpool

9402 Artikuj

Tifozët e Liverpoolit kërkojnë transferimin e top yllit të Euro 2024 para se të jetë tepër vonë

Tifozët e Liverpoolit kërkojnë transferimin e top yllit të Euro 2024 para se të jetë tepër vonë

Premier League
Arne Slot prezantohet te Liverpooli

Arne Slot prezantohet te Liverpooli

Premier League
Super kompjuteri vlerëson vështirësinë e ndeshjeve të Liverpoolit për 24/25, Man City shumë me fat

Super kompjuteri vlerëson vështirësinë e ndeshjeve të Liverpoolit për 24/25, Man City shumë me fat

Premier League
Një tjetër top klub evropian futet në garë për transferimin e Jeremie Frimpong

Një tjetër top klub evropian futet në garë për transferimin e Jeremie Frimpong

Bundesliga
Hansi Flick miraton listën e objektivave kryesorë të Barcelonës, të dy yjet vijnë nga Liga Premier

Hansi Flick miraton listën e objektivave kryesorë të Barcelonës, të dy yjet vijnë nga Liga Premier

La Liga
Zbulohet ndeshjet dhe të gjitha datat e sezonit 2024/25 në Ligën Premier – edicioni nis me një derbi në javën e parë

Zbulohet ndeshjet dhe të gjitha datat e sezonit 2024/25 në Ligën Premier – edicioni nis me një derbi në javën e parë

Premier League
Transferimi “më i dobët” i Kloppit tek Liverpooli, mund t’i bashkohet Arsenalit këtë verë

Transferimi “më i dobët” i Kloppit tek Liverpooli, mund t’i bashkohet Arsenalit këtë verë

Premier League
Al Nassr synon transferimin sensacional të yllit të Liverpoolit

Al Nassr synon transferimin sensacional të yllit të Liverpoolit

Ligat tjera
Al Nassr dëshiron të nënshkruajë me yllin e Liverpoolit, të cilin Arne Slot është i etur ta mbajë

Al Nassr dëshiron të nënshkruajë me yllin e Liverpoolit, të cilin Arne Slot është i etur ta mbajë

Ndërkombëtare
Ylli i Liverpoolit do të thyejë rekordin 64-vjeçar në Euro 2024

Ylli i Liverpoolit do të thyejë rekordin 64-vjeçar në Euro 2024

Përfaqësueset
“Ka një gjë mjaft të çmendur rreth tij” – Kylian Mbappe habit me deklaratë për yllin e Liverpoolit

“Ka një gjë mjaft të çmendur rreth tij” – Kylian Mbappe habit me deklaratë për yllin e Liverpoolit

Përfaqësueset
Tifozët e Liverpoolit janë shumë të shqetësuar për atë çfarë ndodhi në stërvitjen e Anglisë

Tifozët e Liverpoolit janë shumë të shqetësuar për atë çfarë ndodhi në stërvitjen e Anglisë

Përfaqësueset
Real Madridi i thotë “jo” ofertës prej 120 milionë eurosh nga Liverpooli për Rodrygon

Real Madridi i thotë “jo” ofertës prej 120 milionë eurosh nga Liverpooli për Rodrygon

La Liga
Chelsea dhe Liverpool “luftojnë” për sensacionin e rivalit të Ligës Premier

Chelsea dhe Liverpool “luftojnë” për sensacionin e rivalit të Ligës Premier

Premier League
Top 20 klubet me më së shumti përfaqësues në Euro 2024 – Vendi i parë ndahet nga një angleze dhe një italiane

Top 20 klubet me më së shumti përfaqësues në Euro 2024 – Vendi i parë ndahet nga një angleze dhe një italiane

Ndërkombëtare
Luis Diaz thyen heshtjen pas ofertës së Barcelonës, konfirmon të ardhmen

Luis Diaz thyen heshtjen pas ofertës së Barcelonës, konfirmon të ardhmen

Ndërkombëtare
Carlo Ancelotti zbulon arsyen e largimit të Jurgen Klopp nga Liverpooli

Carlo Ancelotti zbulon arsyen e largimit të Jurgen Klopp nga Liverpooli

Ndërkombëtare
Liverpooli po planifikon një marrëveshje të madhe shkëmbimi për top yllin e Real Madridit

Liverpooli po planifikon një marrëveshje të madhe shkëmbimi për top yllin e Real Madridit

Premier League
Pse Liverpooli po e vonon prezantimin e Arne Slot

Pse Liverpooli po e vonon prezantimin e Arne Slot

Premier League
Lojtari i Liverpoolit refuzon rinovimin e kontratës – dëshiron të luajë në La Liga

Lojtari i Liverpoolit refuzon rinovimin e kontratës – dëshiron të luajë në La Liga

Premier League
Newcastle “detyrohet” t’i shesë Liverpoolit yllin e ekipit për shkak të problemeve financiare

Newcastle “detyrohet” t’i shesë Liverpoolit yllin e ekipit për shkak të problemeve financiare

Premier League
Ylli i Liverpoolit i kërkon largimin trajnerit Arne Slot, dëshiron të transferohet tek ndonjë nga rivalët e Ligës Premier

Ylli i Liverpoolit i kërkon largimin trajnerit Arne Slot, dëshiron të transferohet tek ndonjë nga rivalët e Ligës Premier

Premier League
Liverpooli lidhet me Bruno Guimaraes, mesfushori e pranon interesimin dhe problemin e Newcastle

Liverpooli lidhet me Bruno Guimaraes, mesfushori e pranon interesimin dhe problemin e Newcastle

Premier League
Barcelona ende e do sulmuesin Luis Diaz, marrëveshja varet me një kusht

Barcelona ende e do sulmuesin Luis Diaz, marrëveshja varet me një kusht

Ndërkombëtare