LAJMI I FUNDIT:
Virgil van Dijk

Virgil van Dijk

493 Artikuj

Dhjetë yjet që ishin afër kalimit te Tottenhami dhe arsyet se përse dështuan marrëveshjet

Dhjetë yjet që ishin afër kalimit te Tottenhami dhe arsyet se përse dështuan marrëveshjet

Premier League
Owen i pamëshirshëm ndaj tre lojtarëve të Liverpoolit për humbjen nga Bournemouthi

Owen i pamëshirshëm ndaj tre lojtarëve të Liverpoolit për humbjen nga Bournemouthi

Premier League
Van Dijk duket se ka harruar se në çfarë pozite luan: Ai e la lojtarin të largohej dhe të shënohej pastaj gol

Van Dijk duket se ka harruar se në çfarë pozite luan: Ai e la lojtarin të largohej dhe të shënohej pastaj gol

Premier League
Van Dijk flet pas kritikave: Nuk jam robot, por dua me gjithë shpirt të jem i suksesshëm më Liverpoolin

Van Dijk flet pas kritikave: Nuk jam robot, por dua me gjithë shpirt të jem i suksesshëm më Liverpoolin

Premier League
Shkëlqen Van Dijk: Notat e lojtarëve, Liverpool 2-0 Wolves

Shkëlqen Van Dijk: Notat e lojtarëve, Liverpool 2-0 Wolves

Premier League
Van Dijk ka pësuar rënie të madhe, Liverpooli dy talentë të mëdhenj në listë për ta zëvendësuar

Van Dijk ka pësuar rënie të madhe, Liverpooli dy talentë të mëdhenj në listë për ta zëvendësuar

Premier League
Zbulohet formacioni i vitit nga FIFA

Zbulohet formacioni i vitit nga FIFA

Ndërkombëtare
“Unë do të luaja në vend të tij” – Carragher e ka me Van Dijkun pas humbjes turpëruese të Liverpoolit ndaj Real Madridit

“Unë do të luaja në vend të tij” – Carragher e ka me Van Dijkun pas humbjes turpëruese të Liverpoolit ndaj Real Madridit

Liga e Kampionëve
Formacioni i kombinuar me lojtarët e Liverpoolit dhe Realit para duelit mes tyre

Formacioni i kombinuar me lojtarët e Liverpoolit dhe Realit para duelit mes tyre

Liga e Kampionëve
Lista e plotë e transferimeve më të shtrenjta në histori të Ligës Premier, Enzo Fernandez thyen rekordin

Lista e plotë e transferimeve më të shtrenjta në histori të Ligës Premier, Enzo Fernandez thyen rekordin

Premier League
Transferimet më të shtrenjta në histori të Ligës Premier

Transferimet më të shtrenjta në histori të Ligës Premier

Premier League
Zbulohet “Ekipi i Vitit” 2022 në Ligën Premier, formacion i mbushur me befasi

Zbulohet “Ekipi i Vitit” 2022 në Ligën Premier, formacion i mbushur me befasi

Premier League
Gakpo zbulon se Van Dijk ndikoi te ai për ta zgjedhur Liverpoolin

Gakpo zbulon se Van Dijk ndikoi te ai për ta zgjedhur Liverpoolin

Premier League
Formacioni i L’Equipes për vitin 2022 ngjallë shumë reagime

Formacioni i L’Equipes për vitin 2022 ngjallë shumë reagime

Ndërkombëtare
Van Dijk kthehet të flas për eliminimin: Më duhet të ushtroj penalltitë

Van Dijk kthehet të flas për eliminimin: Më duhet të ushtroj penalltitë

Ndërkombëtare
Van Dijk: Është nder të luash kundër Messit, kemi shumë respekt për të

Van Dijk: Është nder të luash kundër Messit, kemi shumë respekt për të

Përfaqësueset
Van Dijk i jep Gakpos disa këshilla të sinqerta për transferimin, tifozët e Man Utd janë të zemëruar

Van Dijk i jep Gakpos disa këshilla të sinqerta për transferimin, tifozët e Man Utd janë të zemëruar

Ndërkombëtare
Van Dijk i përgjigjet kritikave brutale të Van Bastenit pasi Holanda barazoi kundër Ekuadorit

Van Dijk i përgjigjet kritikave brutale të Van Bastenit pasi Holanda barazoi kundër Ekuadorit

Përfaqësueset
Van Dijk i vendosur ta mbajë shiritin me ngjyrat e ylberit në Botëror, por nuk i pëlqen ndëshkimi 

Van Dijk i vendosur ta mbajë shiritin me ngjyrat e ylberit në Botëror, por nuk i pëlqen ndëshkimi 

Ndërkombëtare
“Ai është i jashtëzakonshëm”, Van Dijk thotë se do të donte që Liverpooli të nënshkruante me yllin e Man Cityt

“Ai është i jashtëzakonshëm”, Van Dijk thotë se do të donte që Liverpooli të nënshkruante me yllin e Man Cityt

Shkumbin Pireva
Liga e Kampionëve zgjedh formacionin e ndeshjeve të fundit të grupeve, rreshtim shumë sulmues

Liga e Kampionëve zgjedh formacionin e ndeshjeve të fundit të grupeve, rreshtim shumë sulmues

Liga e Kampionëve
Momenti më komik i mbrëmjes, Klassen gudulisi Van Dijkun në tentim për ta shpërqendruar

Momenti më komik i mbrëmjes, Klassen gudulisi Van Dijkun në tentim për ta shpërqendruar

Liga e Kampionëve
Klopp drejton gishtin tek dy lojtarët e Liverpoolit për humbjen ndaj Nottinghami

Klopp drejton gishtin tek dy lojtarët e Liverpoolit për humbjen ndaj Nottinghami

Premier League
Votat e të gjithëve që ishin në garë për Topin e Artë – Benzema gati trefish më shumë se Mane i dyti, CR7 zero vota

Votat e të gjithëve që ishin në garë për Topin e Artë – Benzema gati trefish më shumë se Mane i dyti, CR7 zero vota

Ndërkombëtare