LAJMI I FUNDIT:

Wolverhampton Wanderers

535 Artikuj

Tetë lojtarë që Liverpooli mund të synojë si alternativa ndaj Jude Bellingham

Tetë lojtarë që Liverpooli mund të synojë si alternativa ndaj Jude Bellingham

Premier League
Maldini takohet me Jorge Mendes, diskutohet për pesë lojtarë të njohur

Maldini takohet me Jorge Mendes, diskutohet për pesë lojtarë të njohur

Serie A
Zbulohen fanellat e disa skuadrave evropiane për sezonin 2023/24 – Real Madridi i ‘rikthehet’ asaj të edicionit 2011/12

Zbulohen fanellat e disa skuadrave evropiane për sezonin 2023/24 – Real Madridi i ‘rikthehet’ asaj të edicionit 2011/12

Ndërkombëtare
Jo një, as dy, por Liverpooli shikon tre lojtarë – nëse dështojnë në Bellinghamin

Jo një, as dy, por Liverpooli shikon tre lojtarë – nëse dështojnë në Bellinghamin

Premier League
Nga Gvardiol, Bellingham dhe Barella – zbulohet lista e dëshirave me nëntë blerjet që synon Liverpooli

Nga Gvardiol, Bellingham dhe Barella – zbulohet lista e dëshirave me nëntë blerjet që synon Liverpooli

Premier League
Shkëlqen Van Dijk: Notat e lojtarëve, Liverpool 2-0 Wolves

Shkëlqen Van Dijk: Notat e lojtarëve, Liverpool 2-0 Wolves

Premier League
Liverpooli kthehet te fitorja, mposht Wolvesin dhe afrohet me zonën evropiane

Liverpooli kthehet te fitorja, mposht Wolvesin dhe afrohet me zonën evropiane

Premier League
Liverpooli synon ngjitjen në tabelë në ndeshjen ndaj Wolves – formacionet zyrtare

Liverpooli synon ngjitjen në tabelë në ndeshjen ndaj Wolves – formacionet zyrtare

Premier League
Liverpooli mendon për transferime të mëdha në verë, ka gati tre mesfushorë në listën e blerjeve

Liverpooli mendon për transferime të mëdha në verë, ka gati tre mesfushorë në listën e blerjeve

Premier League
Super kompjuteri parashikon tabelën përfundimtare të Ligës Premier – a mundet Man United të shkaktojë befasi?

Super kompjuteri parashikon tabelën përfundimtare të Ligës Premier – a mundet Man United të shkaktojë befasi?

Premier League
Neves në listën e dëshirave të tre skuadrave angleze

Neves në listën e dëshirave të tre skuadrave angleze

Premier League
Dhjetë klubet që kanë shpenzuar më së shumti në pesë vitet e fundit – vetëm Juventusi futet në mes të nëntë ekipeve të Ligës Premier

Dhjetë klubet që kanë shpenzuar më së shumti në pesë vitet e fundit – vetëm Juventusi futet në mes të nëntë ekipeve të Ligës Premier

Ndërkombëtare
Klopp refuzoi t’i përgjigjet një gazetari pas humbjes poshtëruese të Liverpoolit ndaj Wolves

Klopp refuzoi t’i përgjigjet një gazetari pas humbjes poshtëruese të Liverpoolit ndaj Wolves

Premier League
Wolves 3-0 Liverpool, notat e lojtarëve

Wolves 3-0 Liverpool, notat e lojtarëve

Premier League
Liverpooli turpërohet nga Wolvesi

Liverpooli turpërohet nga Wolvesi

Premier League
Formacionet zyrtare: Liverpooli e do fitoren me patjetër ndaj Wolvesit

Formacionet zyrtare: Liverpooli e do fitoren me patjetër ndaj Wolvesit

Premier League
Vetëm shtatë muaj më parë Enzo Fernandez ishte pranë kalimit në Ligën Premier për 19 milionë euro, para se Chelsea ta thyente rekordin britanik

Vetëm shtatë muaj më parë Enzo Fernandez ishte pranë kalimit në Ligën Premier për 19 milionë euro, para se Chelsea ta thyente rekordin britanik

Premier League
Notat e lojtarëve: Man City 3-0 Wolves, shkëlqeu Haaland

Notat e lojtarëve: Man City 3-0 Wolves, shkëlqeu Haaland

Premier League
Haaland shpartallon i vetëm Wolvesin – Manchester City mbetet hije e Arsenalit në Ligën Premier

Haaland shpartallon i vetëm Wolvesin – Manchester City mbetet hije e Arsenalit në Ligën Premier

Premier League
Het-trik nga Erling Haaland, asgjë e pamundur për norvegjezin

Het-trik nga Erling Haaland, asgjë e pamundur për norvegjezin

Premier League
Man City dëshiron vetëm fitore ndaj Wolves, formacionet zyrtare

Man City dëshiron vetëm fitore ndaj Wolves, formacionet zyrtare

Premier League
Barcelona po punon për huazimin e Goncalo Guedes nga Wolves

Barcelona po punon për huazimin e Goncalo Guedes nga Wolves

Premier League
Liverpooli fiton ndaj Wolves si mysafir, kalon tutje në FA Cup

Liverpooli fiton ndaj Wolves si mysafir, kalon tutje në FA Cup

Premier League
Zyrtare: Pablo Sarabia kalon te Wolves

Zyrtare: Pablo Sarabia kalon te Wolves

Premier League